Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, előfordul, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, előfordul, hogy ha csinos lánnyal beszéltek, csendesebbek lesztek, leblokkoltok?

Figyelt kérdés

Csinos lány vagyok, egyre többször fordul elő, hogy egy pasi rámír, eleinte nagyon jól elbeszélgetünk, aztán egyre csendesebb lesz. De biztosan érdeklem őket, mert mindig ők írnak rám, csak valahogy meghal a kommunikáció. Én meg olyankor rájuk unok és nem erőltetem, nem tudnék mit kezdeni egy nem kommunikatív pasival.


Ez miért van? Zavarban vannak és jobban megválogatják, hogy mit írnak(magamból kiindulva, ha nagyon bejön egy pasi, én mindig jobban megválogatom, mit írok)? Mást tényleg nem tudok elképzelni, mikor tök jól elbeszélgetünk(nem egyszavas válaszokat írok, mutatok érdeklődést), bejövök nekik, ők keresnek, és mégis ilyenek...nem értem.

21L



2017. jún. 7. 18:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mármint úgy lesz egyre csendesebb, hogy pl rámír másnap, meg azután is, és olyankor egyre kevesebbet beszélünk.
2017. jún. 7. 18:47
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
lol csonis mi, ez relatív
2017. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát maximum ha ismeretlenül találkoznék vele élőbe, úgy lehet nehezebb lenne a dolog, na de írásban? Teljesen mindegy hogy néz ki a másik pont az a jó a netben hogy felszabadultan lehet csevegni :) Utána meg már élőbe is mennie kell. Nem hiszem hogy a csinosság lenne itt a gond, lehet csak valamiért másfele kezdtek kacsintgatni, talán nem voltak elég kitartók. 27/F
2017. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen,privatban is ki is fejtem miert!
2017. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
biztos elfogyott a közös témátok
2017. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#3 kb addig terjed a kreativitásuk, hogy felteszik ezeket az alapkérdéseket, és ha azokból kifogynak, kész, nem tudnak spontán elbeszélgetni, nem megy a humorizálás, tényleg mint akik leblokkoltak. De közben meg ők írnak rám folyton...
2017. jún. 7. 18:52
 7/22 A kérdező kommentje:
#4 inkább itt fejtsd ki, talán másnak is segítesz vele, ha ilyen szituba kerül :)
2017. jún. 7. 18:53
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Na igen van aki az alap kérdéseken túl nem tud mit kezdeni. Bár ez 2 irányú azért vegyük hozzá, hogy ha a nő is csak tőszavakba reagál nehéz összerakni egy jó beszélgetést :) Nekem elég jó a beszélőkém, de volt olyan csaj akivel pl élőbe találkoztam aztán tőszavakba reagált nem tudtam vele sztorizni meg semmi mert totál mint egy robot. Hiába nézett jól ki az érdeklődést totál kiirtotta :) 3. voltam. 27/F
2017. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "túl jó csaj vagyok, félnek tőlem a pasik" a legnagyobb butaság. Én nem tudom, miért veszed alapnak, hogy bennük van a hiba, főleg ha rendszeresen előfordul. Én pont, hogy akkor szoktam elcsendesedni, mikor ráunok a partnerre. Ez lehet azért, mert képtelen kommunikálni, meg lehet azért is, mert bár az megy neki, de amit ír, az csupa üres gondolat, esetleg taszító és zúdítja rám (pl. ezo és társai).
2017. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Te is keresed oket, irsz neki, mutatsz erdeklodest ?

Mert ha te sose keresed akkor ido utan feladja.


Olyan meg nincs, hogy 3x meg merem keresni, majd fu de csinos, fu dd leblokkolok 4.re mar nem merem megkeresni.

akkor szimplan csak nem erdekled elegge.

2017. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!