Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan szoktatok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktatok ismerkedni személyenes?

Figyelt kérdés
Mit mondtok ill mivel mentek oda? És hol?
2018. jan. 18. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy átlagos srác vagyok, szóval ha nincs közös társaság, akkor sehogy. A szöveg másodlagos egy random embernél.
2018. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zoli780806 ***** válasza:
Helyzete válogatja, ne várj rá titkos receptet.
2018. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:
31%

Akarhol. Az utcatol, a suli bufen keresztul a villamosig, mindenhol szolitottam mar meg lanyt.


Hosszu lenne leirni, s elemezni mit miert mondok. Roviden:

-Oda megyek, egy egyedi bokkal,

-bemutatkozok,

-empatait mutatok,

-probalok az elejen tobbet s erthetoen beszelni, nem kerdesekkel bombazni

-mondom, hogy amugy sietek de szivesen megismernem,

-s facebookot cserelunk.

Az egesz max 5 perc.


Ez igy nagyon roviden, nulla megjatszas, maximum empatia!

mivel, ezt nem sokan csinaljak, igy muszaj ereztetni, hogy csak azert mert odamertem menni, nem vagyok bunko, megszeretnem csak ismerni. De ez egy kulon mufaj, hogy milyen reszei vannak tobb oras eloadasok szolnak csak arrol az 5 percrol, mert rengeteg dolgot el lehet cseszni.

2018. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Hasonlóan az #1-es hozzászólóhoz, ha nincs közös ismerősi kör, akkor bukovári az egész. Alapból sem szoktam spontán ismerkedni senkivel, sem utcán, sem szórakozóhelyen, de még csak munkahelyen sem.
2018. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
4# akkor hova a francba mennyünk ismerkedni, ugyan mindd már meg?!
2018. jan. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkép valami szituációba illő dolog szükséges, tehát a biztonság érzetét kell megteremteni.


Pl sulifolyosón az iskoláról lehet beszélgetni, megállóban a buszról, boltban a termékekről stb...

De legjobb, ha ismerősön keresztül ismerkedsz meg emberekkel

2018. jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Személyesen nem szoktam, a külsőm miatt, na meg egy vadidegent csak úgy leszólítani eléggé pronyó módszer. Az első válaszadónak van igaza, zöld pacsit kapott!
2018. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!