Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknál az mit jelent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknál az mit jelent, ha azt mondja, h, , szép vagy'' és utána nem szól hozzád hónapokig? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Ezt egy buliban súgta a fülembe 1ik oszttársam :$ (3 hónapja)csak én nem léptem, úgy el voltam varázsolva. Az az igazság h bele vok még mindig esve,am a buli után nagyon rosszba voltunk, de nemtom, h miért és mostanában úgy vettem észre h kicsit közeledik felém. Na és az lenne a kérdésem, h az mit jelent, ha azt mondja h 1 fiú h szép vagyok, de utána meg hozzám se szól?

14/L


2010. jún. 5. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam azt jelentené, hogy visszafogott vok és félénk, és minden bátorságomat összeszedtem és elmondam neked h szép vagy. és most még csak önbizalomproblémák miatt enyi telik tőlem, ezt jelentené nálam.
2010. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy be volt b@szva, és nem is emlékszik arra, hogy ezt mondta neked.
2010. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2010. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mégse vagy szép
2010. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15.44. reméljük így. :) és köszi a válaszodat. :)
2010. jún. 5. 21:15
 6/8 A kérdező kommentje:
15.53. Hát tényleg ivott, de azt mondta mikor megkérdeztem tőle, hogy emlékszik rá, h mit mondott.
2010. jún. 5. 21:17
 7/8 A kérdező kommentje:
15.59. Én nemtom, azért kérdeztem, h megtudjam.
2010. jún. 5. 21:19
 8/8 A kérdező kommentje:
16.43. lehet, h meggondolta magát...
2010. jún. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!