Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társkeresőkön a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön a kövér lányok, miért csak az arcképükkel vannak fönt?

Figyelt kérdés

Testalkatra meg odaírják magukról, hogy átlagos.

Hihetetlen érzékkel tudnak olyan képet csinálni magukról, hogy még csak fel se merüljön bennem, hogy túlsúlyosak, vagy egész egyszerűen a 3-4 évvel korábbi fotót rakják fel a fénykorukból, amikor még nem voltak elhízva.

Aztán többször előfordult már, hogy a randin konkrétan elsőre nem is ismertem meg a csajt, mert valahogy nem erre a testalkatra számítottam. Az ilyenekben így nem merül fel, hogy a randin úgyis kiderül, hogy így néznek ki?

Nem azzal van baj, ha valaki kövér, hanem ha ez nem derül ki az adatlapjáról és élőben villámcsapásként ér, amikor meglátom, milyen testes.



2018. jan. 18. 23:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Mert az egészalakosat nem bírná el a szerver háttértára, ezért tiltva van.
2018. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Talán úgy gondolják, ha már találkoztok személyesen, eltekint a másik fél az alakjától, és ellensúlyozza a személyiségével.
2018. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

NAMÉRT

Egyik ismerősöm is ezt csinálta, aztán csodálkozott, hogy élőben a férfiak visszakoznak. De komolyan, ez irtó sunyi és aljas dolog. Nagyon szép arca van, de azért egy 107 kilós testre azt írni, hogy átlagos, teltkarcsú. Le lehet pontozni, amúgy mindig védem a ducikat, de az ilyen jaj majd úgyis elfogad mert kész tények elé állítom dologtól rosszul vagyok.

2018. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom, amiért a kopasz pasiknak nincs ott a fejük búbja a profilképükön.
2018. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ettől nem lehet eltekinteni. Eleve becsapva érzem magam, ez a megtévesztő magatartás nem éppen egy pozitív személyiségről árulkodik.
2018. jan. 19. 00:04
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelmű, és igazad van. Én csak próbáltam megfejteni, miért tesz ilyet valaki. #2 voltam.
2018. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kopaszokat ne keverjük ide, nekem dús hajam van...Meg amúgy is alap,hogy legalább az egyik képen látszódik az egész felsőtestem. Nekem nincs szégyellnivalóm, vállalom magam, pont ugyanolyan vagyok a képeimen ,mint a valóságban.Úgyhogy sztem ennyit már csak elvárhatok, hogy a másik fél is megtiszteljen ezzel.
2018. jan. 19. 00:08
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Ezen logika alapján a kövéreket se keverjük ide, mert az se vagy.


De, ide kell keverni a kopaszokat, mert a kettő ugyanaz. Amit leírtál, a kopaszokra ugyanúgy igaz. Ezt csak azért mondom, hogy ne kapj barátságtalan válaszokat, mert mindkét nemben vannak ilyen átverősek, és mindkét nemben vannak ennek elszenvedői.

2018. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Tudod, ami a férfiaktól undorító alattomos átverés, az a nőktől "de hát én csak a legjobb formámat akarom mutatni"
2018. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

59%


NANA!!! :(((

2018. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!