Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak: Hogyan érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak: Hogyan érzitek másnap felébredve smink nélkül látva a lányt/nőt?

Figyelt kérdés

Csak úgy érdekelne mint nő. 34 éves vagyok, boldog párkapcsolatban már 13 éve és 4 éve házasan smink nélkül. Kábé 3x látott a férjem sminkben. Pedig vannak bőrhibáim. A sminkelés most fordult meg először az agyamban és videókat néztem, hogy és mint kezdjek hozzá. Lesokkoltak az előtte-utána képek, hogy sokszor egy szépen kisminkelt lány elmegy mellettem és lehet, hogy 10x olyan ragyás mint én. Eszembe jutottak a férfiak, hogy ne már, ez átverés...én legalább is annak érezném. Persze, ha lehet az ember mindent kihasznál, csak hogy jobban nézzen ki, ezt meg is értem. De mondjuk mi van akkor, ha mondjuk 1-2 hónapig csak nyilvános helyen találkozik egy pár, addig "álarcban" van a csaj, aztán megtörténik a dolog, másnap felébrednek és kiderül, hogy annyira máshogy néz ki a lány smink nélkül, hogy kiábrándul belőle a srác. Nem érzitek magatokat átverve ilyenkor? Olyan brutál különbség lehet smink nélkül, hogy engem őszintén szólva lesokkolt. Persze nem azt mondom, hogy szerencsétlen lány, ne is kapjon esélyt, de azért valahogy ezt fokozatosan kéne megláttatni, mielőtt megtörténne az első együttlét....vagy nem?

És most fiúkat kérek őszintén válaszolni, nem a lányok letorkolására vagyok kíváncsi.


2018. jan. 19. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nok sokkal nagyobb ugyet csinalnak a borhibakbol mint a ferfiak. Kozel sincs akkora jelentosege mint gondolod.
2018. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem is, hogy igazad van.
2018. jan. 19. 12:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen kevés lány képes úgy sminkelni, hogy teljesen eltűnjenek a komoly bőrhibái.

Akit meg 1-2 pattanás felzaklat, az ne akarjon kapcsolatot, mert lesznek cifrább dolgok is.

2018. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsére az én barátnőm elég minimálisan sminkel, egyedül a szemét. Az arcára sosem ken semmit, akkor sem, ha van valami bőrhibája, de ritka, hogy van. Szép a bőre.

Véleményem szerint teljesen természetesen a legszebb.

2018. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

#4

A 0 sminktől nem lesz természetes.... Én is csak szempillaspirált használok, meg korrektort+bbkrémet+púdert akkor, ha épp valami alkalom van, ÉS éppen sikerült növesztenem egy pattanást.

Alapjáraton nekem is szép a bőröm, nem kell sminkelnem...

Viszont nem tudom, miért lenne természetesebb az én bőröm amin ugyan nincs smink, de egy nagy doboznyi kozmetikumot használok hogy így nézzen ki (arclemosó, radír, maszk, tonik, pattanásra való krém, többféle hidratáló, és társaik, számon se tudom már tartani), mint azé aki használ rá pl egy alapozót.....

:D

2018. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő nem tud ilyen szinten sminkelni. A legtöbb férfiban meg menet közben is felötlik, hogy nem magától lila a szemhéja.

Ezzel az erővel járkáljunk csupaszon, mert ruhával is hihetetlen módon lehet javítani a hibákon.

2018. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy valamit nem értek: este lemosom a sminkem. Ez a sminkelés 101-ja. De ha valaki fent hagyja (*keresztet vet*), akkor az reggelre nem esik le az arcról.
2018. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet érdemben választ adni.

vegyük példának ezt az oldalt, a válaszadók egyik felét taszítja a smink, míg a másik fele enélkül esélyt se adna a nőnek.

Ennélfogva egyénfüggő kinek mi jön be. Akin vakolat van, arról a személyről tudható, hogy smink nélkül másmilyen az arca. Ráadásul sokszor a bőrhibák is átütnek az alapozó alatt.

Ha a párja lenne nyilván nem csakis sminkben mutatkozna éjjel-nappal, szóval szerintem már láthatták volna anélkül.

Mellesleg szerintem vannak olyan férfiak, akik azt szeretnék ha a barátnőjük a külvilág felé folyton tip-top lenne, míg otthon a négy fal között ha ketten vannak, nem szögezik le ezt az elvárást, és "engedik", hogy a párjuk lazábban nézzen ki.

2018. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen sminkek élőben, természetes fényben nem úgy hatnak, mint a képeken. Inkább olyanok, mint egy maszk, te. Egyébként is nagyon kevés nő tud úgy sminkelni.

Ha egy férfi tényleg elhiszi, hogy egy nőnek természetesen bronzos az arckontúrja vagy természetesen vörös az ajka, az meg már az ő baja.

2018. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kedvesem kb. évente ha egyszer sminkel, szóval... :)


De szerintem totál kiábrándító, mikor a csajszi mindenhová álarcban megy, aztán kiderül hogy zömmel nem is csúnya alatta.

A ragyákra meg menjen bőrgyógyászhoz, én is jártam kamaszként mert egy merő pattanás volt a fejem :D

2018. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!