Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik nőre fordítanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőre fordítanád a figyelmedet? Melyikre hajtanál rá komolyabban?

Figyelt kérdés

Első:

Akinek van egy vélhetőleg olyan kapcsolata ami a végét járja. Gyönyörű nő, karcsú, főiskolát végzett, több országot bejárt, de kissé bizonytalan a jövőt illetően és lehet mondjuk összejöttök, aztán 2 hónap után azt mondja ő most megy egy másik országba....

Hozzád képest szebb, kinézetileg nem vagytok egy szinten. Jól megértitek egymást, de kicsit tartasz tőle mert "jobb kategória" mint te. Szóval bizonytalan... Melette azt érzed hogy mindig a legjobb oldaladat kell mutatni nehogy unalmasnak tűnjél.

Vannak hasonló érdeklődési köreitek, hobbik.


Második:

Nem olyan csinos mint az első nő, kicsi felesleg is van rajta, mondjuk hogy telt, de nem elhízott. Nincsenek egyelőre közös érdeklődési körök, hobbik. Jól el tudtok beszélgetni, mintha belül hasolnóak lennétek. Sok dologban egyetértek, ugyanazok az emberek szimpatikusak nektek.

Hasonlóan viszonyultok az élet dolgaihoz. Jól el tudtok viccelődni egymással, értitek egymás viccet, nincs az hogy nem érti és sértésnek veszi. Nincs benned az hogy bármikor elhagyhat, ragaszkodó. Nem kell elkápráztatnod mert nem igényli azt hogy játszad neki az eszed. Elvagytok csendben is egymás mellett, és nincs benned az hogy most biztos unatkozik. Te úgymond jobban nézel ki nála kicsit.


2018. jan. 20. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
A szőkével.
2018. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bammeg :) az az első de direkt nem akartam hajszínt írni. Na jó legyen a második meg fekete göndör :)
2018. jan. 20. 00:49
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Az elso garantalt pofaraeses.

A 2. az ok. Sporttal lehet alakitani az idomokat. Meg szexszel.


N

2018. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam el a kifejtést, mert nem szoktam soha senkire ráhajtani.
2018. jan. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Az elsőre azért nem pedáloznék, mert kapcsolatban van. Egy, ha nincs benne annyi gerinc, hogy hónapok óta egyedülállóként pasikázzon, akkor nálam alap kuka, s felőlem iszonyatosan, brutálisan, elképesztően is rossz lehet a kapcsolata. Aztán meg kettő, miért is kéne nekem folyton bizonygatnom, túlteljesítenem magam egy olyan nő kedvéért, aki amúgy nyújtani semmit sem tud a testén kívül. Nem érdekel. Kapcsolatfüggőként, s érdekemberként könyvelem el.


A második esetében a némi felesleg abszolút pozitívum, mármint ha még nem az igénytelenül elhízott malackövér kategóriáról beszélünk. (Per pillanat mostanában is egy masszív testalkatú vonzó nőt pécéztem ki magamnak, de szerintem házas lehet.) Kimondottan rokonszenves, hogy nem telepszik rá az emberre, nem hajszolja bele felesleges körök futtatásába stb. Egyszerű életet él, nem bonyolítja maga körül a szituációkat, nem fortyog a levegő körülötte stb. Isteni érzés hazatérni meló után egy ilyen nő ölelésébe.

2018. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Ha barna göndör lett volna akkor a második :D Na de komolyra fordítva hát nehéz kérdés már azért is mert részben én is csapzott tipus vagyok ha nem találom meg a számításomat egy helyen akkor akár én is országot is váltanék. Azt meg nem értem miért kellene azt éreznem, hogy jobb kategória, ha bejutok a bugyijába akkor nem mindegy. :D Másrészről olyan lánnyal könnyebben találom meg a közös hangnemet akiben látom a hiányzó felemet, azt egy kissé komolyabban tudom venni. Kalandnak az első tökéletes, de nem tudom ennyi információból azt mondani, hogy akár én is kitartanék mellette. A második esetében nagyon vonzó lehet a személyisége, ami nálam egy erős pont, nem zárnám ki azt hogy nem szeretnék bele, onnantól meg nem számít ha egy kicsit teltebb.

Ha a külsőségre megyek akkor egy szép arccal, kellemes mosollyal, nőies formával (nem az a csont sovány, de nem is az a túlsúlyos változat), le lehet kenyerezni.

2018. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Az első! Légy férfi :D kell a kihívás, és jobban is tetszik, műkszik a kémia ... ne légy megalkuvó. Ragadd meg, aztán légy felejthetetlen. Ha nem, akkor megpróbáltad, mert ha nem, akkor megbánod. A 2. ha tényleg olyan, később is befogad, meggyógyítja összetört szíved.
2018. jan. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Nálam a második lenne egyértelműen a befutó.

Az első kiesik, mert bizonytalanra nem akarnék alapozni. Azt sem akarom, hogy folyamatosan bizonyítanom kelljen. Egy kapcsolatban nem instant szórakoztatócenter akarok lenni, hanem jól akarom érezni magam a másikkal. Akkor is, ha épp nincs jó kedvünk vagy fáradtak vagyunk.

A másodiknál nekem bejön az a pár plusz kiló. Az is szimpatikus lenne, hogy jól eltudunk beszélgetni és érti a közös dolgokat. A ragaszkodás és megértés pedig óriási pozitívum.

2018. jan. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket szereted. Valamelyiket biztosan. De írás alapján az elsőt érzem olyannak aki nem hagy nyugodni téged, a második csakis megalkuvásról szól.
2018. jan. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Second, de nem hand.
2018. jan. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!