Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdekelhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdekelhetem komolyabban?

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztam egy sráccal. Nagyon jól elbeszélgettünk. Azóta napi szinten beszélünk elég sokat. Nem került még szóba randi meg semmilyen párkapcsolati téma, csak annyi, hogy jó lenne még valamikor találkozni. Más városokban élünk. Elég sokat beszélünk általános dolgokról, és általában ő szokott először rámírni. Három hete tart a dolog.
2016. dec. 29. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy egy pasival ismerkedtem bestélgettem de mikor oda került a sor hogy mi lessz akkor baràtok maradtunk!Volt hogy órâkat beszélgettünk de csak ennyi !Mindenesetre vàrd meg míg ő irja hogy rsndizni szeretne veled addig csak lêgy ovatos !
2016. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az jó jel ha ő hozza fel hogy talizni akar ő kezdeményezi !
2016. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, többször is írta, hogy jó lenne újra találkozni, csak a távolság miatt eddig nem tudtunk megbeszélni semmi konkrétat. Nem tudom, hogy barátkozni akar vagy komolyabban ismerkedni, de elég sokat kérdez rólam.
2016. dec. 29. 21:33
 4/9 anonim ***** válasza:

KErdes az, hogy milyen tavolsagra laktok egymastol? Es tenyleg tavkapcsolatot akarsz-e?

En amugy felvetnem a helyedben, ekkor es ekkor raerek, jo lenne megint talalkozni.

Ha nem ugrik ra, vagy nem javasol valami mas idopontot, akkor tudhatod, hogy felejtos a dolog.

2016. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég sok, kb. 200 km. Én belemennék távkapcsolatba.
2016. dec. 29. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kivancsi lennek, hogy miert mennel bele egy tavkapcsolatba?

A skype-olas az nem kapcsolat, nem leszel ott nagyon sok fontos esemenynel, nem lesz ott, hogy megoleljen, ha rossz napod volt, a szex az majdhogynem kenyszer lesz, hiszen ki tudja, hogy mikor lathatjatok egymast megint. Es eleve egy ilyen tavolsaggal inditani, csak szenvedni fogsz.

A tavkapcsolat akkor mukodik, szerintem legalabbis, ha megvolt az alap ismerkedes, egyutt toltottetek minimum par honapot, megvan a bizalom stb es ha nem tart orokke, mert tudod, hogy a masik mondjuk 4 honapig lesz tavol egy osztondijjal.


De igy? A kapcsolatnak , egy igazi kapcsolatnak az is resze, mar bocsanat, amikor eloszor fingotok egymas elott, amikor megvan a havid, es a hasadat masszirozza, hogy ne fajjon annyira, ha egyutt mentek bevasarolni stb.

Ezt a skype NEM potolja.


De ez csak az en velemenyem.

2016. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, de ha erős a szerelem szerintem legyőzheti a távolságot. És előbb-utóbb, ha komolyan gondoljuk akkor úgyis összeköltöznénk. Persze bőven nem tartunk még itt.
2016. dec. 29. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Eppen ez az, az eros szerelem!! HA tavkapcsolattal inditasz, akkor nem lesz meg az alap az eros szerelemhez, amihez amugy is ido kell. Ne keverd ossze a fellangolassal!

De mint mondtam, ird meg neki, hogy jovo szombaton raersz 200 km-et utazni, neki is jo-e, ha nem, akkor mikor?

Utana latni fogod, hgy mennyire eros ez a "szerelem"

2016. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 évig éltem távkapcsolatban ( 173 km). havonta/ kéthetente találkoztunk és nyáron-télen 1-2 hetet egymásnál voltunk.

Aztán befejeztük az egyetemet, összeköltöztünk, és 10 hónap múlva szakítottunk. Egy csomó olyan dolog előjött, ami korábban nem.

2016. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!