Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valaki akivel komolyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki akivel komolyabban ismerkedünk. Meg kellett volna indokolnom hogy miért töröltem magam a társkereső oldalról? Telefonon is szoktunk beszélni, és kicsit besokalltam a többi egyéntől, ezért töröltem magam hirtelen.

Figyelt kérdés

Utána eszméltem, hogy írhattam volna neki a szándékomról, csak olyan gyorsan történt, meg az előfizetésem is pont lejárt, szóval korlátozottan volt használható már az üzenet funkció is.

Amúgy továbbra is tudunk telefonon értekezni, és szeretnék is. És a találkozó is tervben van jövőhétre.


2017. aug. 20. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hívod fel? Akkor rögtön tudod neki mondani, hogy felvennéd pl. messengeren, viberen vagy akármi, amit használtok, hogy továbbra is tudjatok írogatni. Ezt is simán elmondhatod, hogy besokalltál a húsbolttól, de vele szeretnéd folytatni az ismeretséget.

Ha kombinálós típus, lehet, hogy kicsit megretten, ha azt hiszi, hogy miatta törölted magad ("úristen, máris ilyen komolyan gondolja az ismerkedést???"), ezért érdemes indokolni, félreértések elkerülése végett. :)

De ha nem tűnsz el szó nélkül, akkor nem lesz gond. Csak hívd fel te, ne várd ki, amíg feltűnik neki a dolog.

2017. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Ez mennyire jellemző! Annyira utálom az embereket ezért.


Habár nem, te normális voltál, most nézem a picibetűs leírást.


De azok a pokolban égjenek akik random törlik magukat szólás nélkül, bármilyen oldalról egy beszélgetés közepén. Máig tüske az összes ilyen. A semmibevevés legmagasabb foka az ilyen távozás. Gyűlölöm az ilyet.

2017. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem baj, de szólj neki.
2017. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
#2: akkor gyulold. Semmivel nem tartozik neked egy soha nem látott ember.
2017. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

#4


Miért szerinted ez normális dolog? Nem, nem az. Vagyis persze tegye, de akkor onnantól az illető számomra kifejezte, hogy semmibe se vesz. Onnantól, ha az égő házban üvölt sem fogok tenni érte semmit. Ha ő semmibe vesz, én is ezt fogom tenni.

2017. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért van különbség egy halálra égés és egy beszélgetés között. Te egy pszichopata vagy, mint látom.
2017. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
5# Nyilván nem is tőled várna segítséget az égő házban, hacsak nem vagy tűzoltó XDD
2017. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: kommunikáció! Ne minket kérdezgess, hanem ha már vele beszélsz, akkor neki mondd, hogy mi történik, mit miért teszel. Neki kevesebb információ áll rendelkezésére a te magándöntéseiddel kapcsolatban, hiába tudod te, hogy mi van, ha ő nem, és nem hibáztatható azért, hogy nem tud arról, amiről fizikailag nem tudhat. Ez annyira alapdolog, hogy nem is értem, hogy merült fel a kérdés.


# 4: Brit kvantumszociológusok kimutatták, hogy amíg nem látsz egy embert, addig nem is létezik igazán. Akkor jön át a létezésbe a kvantumbizonytalanságból, amikor találkoztok, addig csak programkód, pára, vagy fantázia, ezért nem kell úgy kezelni, mint egy élő embert.

2017. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Telefonon elmondod neki, és nincs probléma.
2017. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!