Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tartozom beszámolóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartozom beszámolóval egy alakuló kapcsolatban a páromnak?

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk együtt, a nap minden percéről kérdez, mikor hova megyek. Ő dolgozik hétvégén, és nem tetszik neki, hogy napközben haverokkal elmentem meginni egy sört. Ha egyedül megyek valahova napközben, arra gyanakszik, hogy más nővel randizom. Valaki ilyen helyzetben? 3hete tart a dolog, illetve még az sincs kimondása, hogy együtt vagyunk. Tényleg elszámolással tartozom neki a nap minden percéről?

Én 32F, ő 30N



2018. jan. 20. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyentől menekülj. Birtokolni akar téged, meg fog fojtani téged, nem fog adni szabadteret neked és rettentően féltékenykedni fog.


És tudod miért? Mert egy önbizalomhiányos bizalmatlan éretlen kislány.

2018. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Azonnal hagyd el!


Ez a nő egy féltékeny pitsa...


28n

2018. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Hosszú életű nem lesz ez a kapcsolat annyi biztos. Ha nincs rá konkrét oka, hogy féltékenykedjen akkor már rossz, hogy be kell számolnod neki.

De még akkor sem kellene, ha lenne oka a féltékenységre. Az egésznek kb. semmi értelme nincs.

2018. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy menekülj!
2018. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Vannak ilyen nők/férfiak.

Sajnos ez várhatóan rosszabb lesz, ha együtt lesztek egy hosszabb ideje, akkor meg is fogja tiltani, hogy találkozz másokkal, legyenek barátaid stb.

Nem azt mondom, hogy az a normális, ha nem érdekled a párod, egy egészséges féltékenység, féltés lehet.

De ha 3 hét után ezt csinálja, kombinál, féltékenykedik, nem tetszik neki, hogy találkoztál a barátaiddál..

Én is azt javaslom,hogy menekülj.

Nem a tulajdona akarsz lenni gondolom, hanem a társa..

2018. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan maradj csak vele, majd megtapasztalod a saját bőrödön, ha ennyi idősen nem tudod megválszolni magadnak a kérdést.
2018. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kombinál is. Igen.

Nem volt még ilyenben részem, ezért kérdezem.

Volt olyan, hogy sima smileyt írtam, nem szíveset, és ő ebből azt szűrte le, hogy én már nem akarom őt.

Esély sincs a gyógyulásra? Mondtam neki hogy zavar. Nem igazán reagált rá.

2018. jan. 20. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez nagyon nem természetes! 3 hét után még simán "udvarlási időszak" van, tehát a nő inkább azt várja el,hogy a pasi keresse, érdeklődjön.


Soha, sem a kezdetekben, sem később, még párkapcsolatban sem szabad a másikra ennyire rátelepedni.


Próbáld meg,hogy nem válaszolsz Neki, vagy írd meg,hogy dolgozol, elfoglalt vagy, ne zavarjon. Nézd meg hogy reagál. Lehet,hogy megérti, változtat, de az is lehet - és sajnos ez a valószínűbb-,hogy megsértődik, majd visszatér a régi kerékvágásba és ismét keres és keres.


Ez mindenkinek zavaró, ne hagyd.

2018. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha még nem okoztál neki csalódást,akkor jogosan érzed ezt folytogatónak.Viszont ha volt már be nem tartott ígéreted,mondjuk ilyen,hogy majd hívlak,de egész nap nem kerested,vagy szombaton átmegyek,de nem így volt,akkor picit részéről is érthető a bizalmatlanság.Velem az utóbbit csinálták többször.Ezt a dolgot tisztázd vele,mondd neki,hogy erre szerinted semmi oka nincs,különben elfajul a helyzet.
2018. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A jövőben megszállottá válhat, és sokkal jobban rád száll majd.
2018. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!