Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, ha a gyk miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a gyk miatt jobban odafigyelek erre egy kezdő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Randizgatunk egy ideje, még nem mondtuk ki de már kábé kapcsolatban vagyunk.

Jobban figyelek arra, hogy ha csönd is van ne érezze úgy, hogy neki kell megtörnie, viszem a beszélgetést, ne érezze hogy neki szórakoztatnia kellene engem. Kitalálok programokat, fizetem a részem (az első randit pl mindkettőnknek én álltam), hogy ne az jöjjön le neki, hogy aranyásó vagyok. Szoktam dicsérni, megjegyzem ha illik hozzá egy-egy ruhadarab például, nem csak bezsebelem a bókokat.


Nyilván ezek többsége ösztönösen jön, de van, hogy amikor beszélgetünk, arra gondolok, nehogy úgy érezze neki bohóckodnia kell, ezért igyekszem figyelni arra, hogy nagyjából ugyanannyit beszéljünk mindketten.


Mert egy csomószor olvasom itt férfiaktól, hogy sokszor úgy érzik nekik kötelességük elkápráztatni a nőt, elszórakoztatni, különben lapát. És ott van az a vélemény is, hogy ha egy nő azt várja hogy valamire meghívják, akkor csak pénzre megy.


Ismerem őt már egy ideje, de akkor is bennem vannak ezek, ha tudom, hogy ő nem gondol ilyennek meg olyannak. Ez normális, vagy hagyjam a gyk-t egy időre? :D


22N


2017. dec. 23. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól teszed
2017. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg ne a gyk-ból indulj ki, vagy ne válj olyanná, amit itt megidealizálnak.

Legyél önmagad, ha kedved van fizess, ha kedved van, dicsérd meg, amúgy nekem ez a leírásod kicsit úgy tűnt, mintha még a cumisüveget is a szájába akarnád adni.

2017. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ilyen szempontból káros a gyk. Szoktam látni a neten olyasmi cikkeket, hogy "erre figyelj, ha randizol" vagy "erre figyelj szex közben", "ezeket ne mondd randizás közben" és társaik, de szándékosan el se olvasom őket, mert nem akarom magam általuk befolyásolni. Azt szeretném, ha az adott személy azt ismerné meg, amilyen vagyok, nem pedig egy álarcot, ami trükközéssel akar a kedvében járni.

Tipikus taktikázásnak tűnik, amit csinálsz, hisz nem is a szívedből jönnek a bókok, amiket felsoroltál, hanem csak egy taktikai játék részei. A nem szívből jövő dolgoknak nincs értelmük. Legalábbis számomra.

2017. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy időre a gyk-t, mert ez így izzadság szagú, és nem az igazi arcodat fogja megismerni a srác, hanem egy erőltetett valamit, holott lehet, hogy neki pont úgy tetszenél, ami igazán te vagy, aki igenis tud csendben maradni, és nőként elfogadni egy csésze kávét.
2017. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

"Jobban figyelek arra, hogy ha csönd is van ne érezze úgy, hogy neki kell megtörnie..."


Miért kínos a csend? Van fogalmad róla, micsoda ösztönző, serkentő energiabomba, ha különféle meghitt szituációban nem szóltok egymáshoz? Valaki sötétítsen már fel engem, miért kell egy párkapcsolatot a nap 24 óráján át végigpofázni.


"... ne az jöjjön le neki, hogy aranyásó vagyok..."


Tehát kifogtál egy igencsak jómódú srácot, aki nem nettó 350-et, hanem kb. a kétszeresét keresi, s akire lehet alapozni a későbbiekben, mint biztos anyagi forrás. Kíváncsi lennék, hogy egy nettó 150-et kereső gyári melóst is ennyire glorifikálnál-e. Na ugye, hogy nem?

2017. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Most azt akarod mondani, nem magadat adod, hanem megjátszod magad? Nekem, abból soha nem lett komoly kapcsolat, ha nem magamat adtam. Az rég gond volt, ha figyelni kellett és nem természetesen jöttek a dolgok.
2017. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam. Nem játszom meg magam, nem adok mást mint aki vagyok. Elfogadom ha meghív egy kávéra, nem érzem úgy hogy minden csöndet meg kell törni, nincs kínos csönd sem. Nem viselkedek másképp mint ahogy szívből jön, csak néha belegondolok ezekbe a gyakoris válaszokba is és az alapján is "értékelem" hogy nem-e vagyok túl unalmas, közönyös, hideg. Szerintem nem vagyok.
2017. dec. 23. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs azzal semmi gond, ha odafigyelsz pár dologra. Nem kell patikamérlegen mérni a pénzt, a programok kitalálását, a kommunikációt, de jó dolog, ha látod, hogy ezek nem csak a férfi feladatai, hogy egy kapcsolathoz 2 ember kell.



(disclaimer: ez számomra a GYK legnagyobb katasztrófája. Egyfajta háborús kommunikáció alakult ki, van a MI meg a TI, és a másik félnek soha, semmiben nem lehet igaza, porba kell alázni, pontozni, akármi.


Pedig pont ez lenne az oldal legnagyobb előnye, hogy meg lehetne hallgatni (és főleg hallani) a másik nemet is, hogy mi az ami fáj, hogy mit az, ami fontos, hogy mit lehetne másként csinálni. Néha egészen apró dolgokat lehetne eltanulni, ami nem kerül semmibe, mégis a másik félnek egészen jól tud esni)

2017. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Amit jó tanácsnak tartasz jobban átgondolva, miért ne fogadhatnád meg? :) Sok hülyeséget írnak itt, de én is hajlamos vagyok rá, hogy elgondolkozzak annak a tanácsán, akiében látok rációt, meg akinek a véleménye nagyrészt egybecseng a többiekével. És szerintem ez így totál rendben is van. Van, hogy mások mondanak olyat, amire életedben nem gondoltál, és ráeszmélsz, hogy hm, nem is rossz ötlet. Meg mikor egy épeszű, kiegyensúlyozott férfi itt vagy máshol elmondja, hogy mi esne jól neki, akkor is résen vagyok és figyelek, mert valahol "én is ilyen embernek szeretnék tetszeni". Nagyon félrevezethetnek az ilyenek, de sok esetben adnak egy új nézőpontot, vagy egy apró ötletet, amit "miért is ne próbálhatnék ki".


Nem kell mindenáron megfelelni úgymond, az nem egészséges. De ez az "érzékenyítés" szerintem csak előny. Nem az, hogy "ezt tedd, azt meg ne", hanem hogy "figyelj azért erre".

2017. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolgok is!vannak itt a gyk-n. Add önmagad! Szeretjük mi pasik is ha figyelnek ránk. Legyen téma az jó ha van, de nem szükséges állandóan beszélni. (Bár én szeretem ha egy nő beszél, persze értelmes dolgokat) A beszéd helyett viszont sokszor többet mond, ha megfogod a kezét, vagy mélyen a szemébe nézel és mosolyogsz ;)
2017. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!