Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alkoholmentes randi? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholmentes randi? Hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés

20-21 évesen kezdtem randizni az egyetemen és az elejétől szokás volt hogy randi előtt megittam egy üveg bort (nem, sosem vették észre!), aztán a randi későbbi részében is meghívtam a lányt egy kellemes beülős helyre, ahol 2-4 óra alatt megittunk fejenként 4-5 deci bort is. És majdnem mindig volt az első randin csók is (kedves, aranyos, barátnőnek való lányokkal, amilyeneket bevonzok) és szex néhány randi után. (21 lánnyal szexeltem az életben, kb 3 év alatt)


Csak 20 évesen, egy ilyen randi után veszítettem el a szüzességem. A külsőmmel sosem volt semmi baj, csak nagyon félénk voltam. Ezért sosem volt olyan hogy józanon ismerkedtem meg egy lánnyal.

Most túlságosan elhatalmasodott rajtam az alkoholizmus, elvonón voltam, letettem a piát, de józanon nem tudom hogyan randizzak. Tinderen, netes társkeresőkön a randik leszervezéséig el tudok jutni, de nagyon félek hogy személyesen, józanon már nem leszek olyan lehengerlő a lányoknál, mint részegen voltam. Segítséget kérek.


24/f


2018. jan. 21. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Majd jön az magától,ne aggódj.Ez fejben dől el,már rendben vagy.

De jó lenne most már egy komoly kapcsolatot is összevakarni,mert az,hogy 21 lányt megdugtál 3 év alatt,az azt jelenti,hogy az eddigiekben nem lehettél túl igényes, válogatós,illetve a szexen kívül mást nem igazán tudtál nyújtani nekik,hiszen egyikkel sem folytatódott a dolog.

Tehát,ha belegondolsz,akkor piával sem jutottál messzire.

Ez egész biztos,hogy józanul is menni fog.A többi,meg a lányokon is múlik,hogy mennyire lesznek partnerek.

2018. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az alkohol tett "lehengerlővé", az a tulajdonság józanon is benned van, tudsz imponálni, az alkohol csak a szorongást oldotta. De a szorongás is oldható alkohol nélkül is. Próbáld ki egyszer, ez csak egy randi. Nincsen veszítenivalód. Veszítenivalód akkor lenne, ha maradtál volna az alkoholnál, de te a életet választottad, akkor éld meg a pillanatokat, a nehézségeket is és azt, hogyan vagy képes túljutni azokon. Józannak maradni sokkal nagyobb kihívás volt neked, mint egy randi.
2018. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 alkesz pasas után, akikkel minden arról szólt, hogy igyunk, igyunk, igyunk (sőt, a másodikkal nem csak ittunk), nekem is furcsa volt, sőt, gyakran 1-1 sör vagy valami gyengébb lecsúszott. Vagy a randin, vagy előtte.

Sört a jelenlegi párommal való első randi előtt is ittam, + bulizni mentünk, és ott is ittunk rendesen.

De mióta együtt vagyunk, leálltam. Előtte volt nekem is, hogy napi szinten 1-1 üveg bor. De már nem hiányzik.

2018. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1: Köszi a választ. Volt már fél éves kapcsolatom is. Azért nem folytatódott a dolog mert egy-két kivétellel én szakítottam meg velük a kapcsolatot pár hét kefélgetés után. Igényesség: Az átlagosan szép, aranyos, kedves, természetes lányok tetszenek, nem a cicababák vagy a plázapcsák, ha erre gondoltál. Piával legalább a pináig eljutottam, előtte nélküle sehová.

De most nem magam ellen beszélek, mert igazad van, szeretnék kapcsolatot, együtt lenni egy csajjal. A számok növelése már nem fontos.

Csak sajnos van egy ilyen pszichológiai bajom, hogy azt hiszem engem nem szerethet őszintén igazán nő.


2. Ehhez nem tudok mit hozzá tenni, köszi. Meg kell próbálnom valahogy a józan randizást azzal a felfogással, hogy "nem veszíthetek semmit".


3. Jó tudni hogy ilyenekkel nem voltam egyedül és le lehet állni.

2018. jan. 21. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Piás randi? Hogy kell elképzelni?


Harmincas férfi vagyok, de még sosem volt piás randim, egyetlen alkalom volt összesen, amikor a lánnyal megittunk 1-1 pohár bort, azt is csak azért választottam, mert ő azt rendelt, és nem akartam egy colával ülni mellette.

2018. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. Tömérdek ember (akik nem alkoholisták mint én) is úgy randiznak, hogy mondjuk az első órában elmennek sétálgatni, aztán a férfi meghívja a nőt egy kellemes, igényes, csendes beülős helyre, ahol eltöltenek másik 2-4 órát, megivva 4-5 deci bort. És persze közben az egész randi, a séta és a beülés is végig beszélgetés.

A (kulturált mennyiségű) alkohol fogyasztása pedig azért pozitív, mert feloldja a nyelvet, szorongást és enyhíti a gátlásokat (és itt most nem orgiára vagy első randis szexre kell gondolni).

A csók viszont a vége felé erősen garantált.

2018. jan. 21. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én vagyok csak balek.


Az első randin nem szoktam piára hívni a nőt, csak kávéra vagy teára.


És megcsókolni sem szoktam feltétlen. Annak nincs sok értelme, hogy egy csókot begyűjtsek, mert éppen le van lazulva, aztán másnap már nem akar látni. Szeretem megadni a lehetőséget, hogy komolyan döntsön, hogy lesz a második kör.


Mondjuk olyan nőkkel szoktam randizni, akik pia nélkül is tudnak beszélni, kmomunikálni, szóval nem gond.

2018. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért vagy balek? Nem vagyunk egyformák. Olyat nem tudsz elképzelni hogy két módszer közül mindkettő lehet jó? Hm?


Mi ez a rejtett felsőbbrendűség a szavaid között. Senki nem beszélt így veled.


A csajok 90%-a is akivel randizom el lett volna pia nélkül.

Amit írtál a csókos bekezdésről, a te fejedből pattant ki. Biztos ittál már életedben. 2 pohár bor az nem leitatás. Elképesztően ritka volt hogy egy csaj nem akart folytatást. De ez józan ismerkedésnél is megesik


Ilyet meg ne mondj hogy "pia nélkül nem tudnak beszélgetni, kommunikálni". Nem ezt mondtam, hanem hogy az alkoholnak kis mennyiségben pozitiv hatása van a szociális


Én most azon vagyok, hogy józanul próbáljak randizni. Te pedig egyszer kipróbálhatnál egy ivós randit, hogy úgy alkothass róla véleményt hogy már próbáltad (de igyatok legalább fél litert fejenként).

2018. jan. 21. 18:21
 9/9 A kérdező kommentje:

5


Nem is beszélve hogy kértem hogy segítő választ adjatok, de te csak benyögted a véleményed, nem segítettél. Segíts. Válaszolj a feltett kérdésre, vagy ne válaszolj egyáltalán légyszi

2018. jan. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!