Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randiig várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randiig várnátok azért, hogy összejöjjetek vagy ki legyen mondva a kapcsolat? Húsz év körüli srácok, ti mikor mondanátok el? Hasonló korú csajok, ti meddig várnátok erre?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha valakivel eljutok 5-6. randiig, ott már egyértelmű, hogy együtt vagyunk. Ugyanis nagyon válogatós vagyok és nehezen kezdek el kötödni is, így ennyi randi már gyakorlatilag kapcsolatot jelent nálam :D De azért rá szoktam kérdezni kb 1 hónap után, hogy hányadán is állunk, nincs ebben semmi tabu dolog.

21L

2018. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Erre nem kell várni, ha a két fél között működik a kémia, akkor minden történik majd magától. Az hogy mennyi az az idő amikor már eldönthetjük hogy nem működik pedig mindenkinél más, de én egy hónapnál tovább nem húznám :) 20/f
2018. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs szabály. Amikor úgy érezzük. Én nem foglalkozom a mérföldkövekkel, azok majd jönnek maguktól. Én a kapcsolat valódi tartalmával foglalkozom.
2018. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Másodpercek. Nekem ránézés kell és tudok annyit, hogy megéri-e és mennyire.
2018. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szabály rá. Azzal vagyok együtt, akihez érzelmileg közel állok, meg tudok előtte kellően nyílni és amellett, hogy jól érzem magam vele, biztonságban is érzem magam érzelmileg, mert kiszámítható, nem csapong, nem játszmázik és elérhető számomra majdnem mindig.


Hiába az 5-6 randi, ha valakivel ezt 3 hónap alatt hozom össze, meg ha a randik között le sem szar, vagy ha csak hülyéskedni tudunk és lelkizni, komolyabb dolgokról beszélni vagy komolyabb dolgokat csinálni nem. Volt olyan, aki a 3.randitól úgy vette, hogy mi együtt vagyunk és nagyon durván kiakadt, mikor mondtam, hogy "ha ebből lesz esetleg valami" az egyik beszélgetésünk alkalmával...


Azért ami 2-3 hónapon át húzódik eredmény nélkül és csak randizgatás, azt hagyni kell szerintem.

N

2018. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem kell kimondani, csak élvezni, hogy megtörténik 😊


25f

2018. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem érdemes legalább rákérdezni, hogy hányadán álltok, mert én egyszer nagyon mellényúltam azzal, hogy nem tettem.
2018. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az első randi olyan kimenetelű, amiből érezni lehet valamit, aztán megtörténik a 2., akkor már egyértelmű. Legalábbis nekem mikor ilyen 2-3 napon át tartó első randijaim voltak (nem volt szex), és utána jelentkeztek, akkor azért egyértelmű volt.
2018. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!