Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy minden lány csak szexelni akar velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, pedig én komoly kapcsolatot keresek, és azt hinném, hogy a nők is erre vágynak, ehhez képest szinte mindig oda lyukadunk ki az ismerkedés során, hogy csak szexet akarnak tőlem. Nem tudom, hogy ez most miattam van, vagy szimplán csak a lányok nagy része inkább szexkapcsolatra vágyik. Külsőre jól nézek ki, de azért nem vagyok úgy elájulva magamtól, inkább átlagosnak mondanám magam, nem tudom, mivel váltom ki ezt a nőkből.

2018. jan. 22. 07:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem biztos, hogy a szex a gond. Többször jártam úgy, hogy ismerkedtem egy sráccal, és bár vonzó volt, szexeltem volna vele, de kapcsolatra úgy ítéltem alkalmatlan.


Egyértelmű volt a fogalmazásából, hogy nem tud elköteleződni, vagy nem akar, csak teng leng az életben, nincsenek céljai, vagy olyanok, ami szöges ellentétben áll az enyémekkel, ő maga se tudja mit akar és így tovább. Ettől még lehet, hogy fizikailag vonzódtam hozzájuk.


Nálad is ilyesmi lehet. Biztos vonzó, férfias megjelenésed van, és csábítóan hatsz a nőkre, de ennyiben kimerült minden, amit nyújtani tudsz. Különben vagy egyik vagy másik már tuti lecsapott volna rád, ha annyira jó parti vagy.


Bocsi, nem bántásból, de gondolkodj el ezen.

2018. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem tudták meg valahonnan, hogy +18 centis péniszed van? Egyébként ugyanazon okból kellesz nekik csak szexre, mint ahogyan az unalmas/jellegtelen, de formás testű, dús keblű díszpi**a is csak szexre kellene neked, miközben egy értelmes mondatot nem tudnátok egymásnak mondani.
2018. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tûnsz elég megbízhatònak, szerintem ezéry nem akarnak kötõdni hozzàd. Keresed, érdeklõdsz a kiszemelted után eleget? Kimutatod a komoly szándékod? Mert ha csak szexelsz valakivel és nem "udvarolsz", nem érdekel a lelke, nem csinálsz vele más közös programokat akkor ne csodálkozz... A nõknek nem elég csak a szex, meg hogy jòl nézel ki. Biztonságot is kell sugároznod.
2018. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
"...megismerkedem egy rendesnek látszó lánnyal, aztán csókolózunk, szeretkezünk..." Na jó, de ezt mind rögtön megismerkedéskor? Mert akkor nincs min csodálkoznod.
2018. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Azért ilyenek a fiatal lányok, mert már nincsen semmi erkölcsi értékrendjük, nagyon ideje volt, hogy bevezették a hit- és erkölcstant!!!
2018. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Arra nem gondolsz, hogy talán a kérdező erkölcstelen és ezáltal senki nem akar vele járni? Miért kell mindig csak az egyik nemet szidni? A pasik között is minimum annyi a “rossz”, mint a lányok között.
2018. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te most panaszkodsz, vagy dicsekszel? :-))
2018. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!