Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másodjára is pofára ejtett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodjára is pofára ejtett a csaj. Ez a hajó már elment? Pedig nagyon érdeklődött.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csajjal és megbeszéltük,hogy péntek délután találkozunk.

Fel is hívtam délután,de azt mondta,hogy már csak kevés ideje lenne,mert készül az esti bulira.

Vagy 20 percet beszéltünk telefonon,majd végül megbeszéltük,hogy szombaton még beszélünk facebook-on.

Facebook-on is sokat beszélgettünk,írogatta nekem,hogy mennyire bejövök neki és mennyire boldog,hogy megismertük egymást.

Mondta,hogy vasárnap délután egy gyerekkori barátnőjével találkozik és ha akarom akkor délelőtt találkozhatunk.

Vasárnap délelőtt 3x felhívtam,de egyszer sem vette fel a telefon,azóta se tudok róla semmit.

Ha nem akar talizni velem,akkor nem értem,hogy miért érdeklődött ennyire irántam a face-en.

Még egyszer ráírjak vagy hagyjam a francba?



2018. jan. 29. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedbe hagynám a francba!

Ha akar akk majd keress,ès elmagyarázza miért is alakultak igy a dolgok.

2018. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon rossz döntés volt második esélyt adni, Kérdező. Téged még sokszor fognak palira venni a nők, szimplán azért, mert megtehetik.

Az első ilyen után közölni kell vele - megfelelő stílusban - hogy téged csak egyszer lehet bolonddá tenni, és sürgősen nézzen másvalaki után, akit hülyíthet.


"Runaway train never comin' back

Runaway train tearin' up the track..."

2018. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Biztos csóró vagy. Valószínű talált egy jobbat nálad, most vele írkálgat:d.
2018. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozik veled.

De Te se álltál elő konkrét meghívással.

Amikor mondta, hogy vasárnap délelőtt ráér, mért nem mondtad, hogy akkor 11-kor a cukrászda előtt?

2018. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze,megbeszéltem vele,hogy 11kor hol találkozzunk.
2018. jan. 29. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól sikerült a pénteki buli...még keresi önmagát s telóját valaki mellett;)


Mit vársz egy gyerektől...

2018. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: És ott voltál?
2018. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!