Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érjem el, hogy a csaj...

Hogy érjem el, hogy a csaj érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés
Csak olyan pasik jöhetnek nála számításba akik állandóan elviszik mindenhová pl. étterembe, színházba, koncertekre, hajókázni, bowling.....minden!!! Ajándékba 20000 ft-s parfümöket, ruhákat, csizmákat kap és csókolózni se kell neki érte (?), hogyan jöhetnék be egy ilyen lánynak? Művelt embernek tartom magam, de nem birtam továbbtanulni, dolgozom. Ezeket a dolgokat azonban nem engedhetem meg magamnak.... Mi a teendő? engem ő érdekel, akarom

2014. aug. 29. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy nem tudom, hogy neked mennyire kell egy pénzes csaj, aki csak addig van veled míg.
2014. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van pénzed
2014. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ő lenne is az utolsó csaj a világon, inkább akasztanám fel magam, mint hogy összeálljak egy ilyennel.
2014. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen lányt (és nem bántásból mondom) sose fogsz tudni megtartani de talán megszerezni se mert neki pontosan azok a dolgok fontosak amikkel te nem rendelkezel.

Neki a külsőségek, a felszín ami számít, egy ilyen lány ha van aki többet, jobbat, szebbet ígér, már dobbant is, mert ehhez van szokva.

Szerintem normális értékrendű férfi nem ilyenre vágyik, de hajrá, te tudod. Csak aztán ne csodálkozz, ha ideig-óráig marad melletted, mert lesz lóvésabb aki többet ad neki.....

2014. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem olyan, tehát jó neki ez az biztos, de intelligens, sok mindenről el lehet vele beszélgetni. vannak neki szegényebb barátai is, és nem beképzelt !!!! Csak hozzá van szokva ezekhez a dolgokhoz, és nem tudom hogyan lehetne neki érdekes, hogy pl. megnézzünk a kanapémon egy filmet. szóval értitek
2014. aug. 29. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne neki érdekes? Sehogyan. Nem hinném, hogy csak úgy megváltozna, és valószínűleg nem fogja tudni értékelni azt, amit te adnál neki.
2014. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél bevállalós és próbáld ki. Talán pont az hiányzik az életéből, amit te adni tudsz neki. De azért arra is készülj fel, hogy külsőségektől függetlenül ha nem érez semmit esetleg, mert nem vagy rá olyan hatással (erre nem tudok jó magyarázatot adni, mert ezt csak érezni lehet), akár gazdag is lehetsz, akkor se jön össze. Ha megvan köztetek ez a megmagyarázhatatlan plusz, a többi nem nagyon számít.
2014. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kloroform segithet.
2014. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!