Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek a fiúk arcán a borostát?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi legyen szőrös az arcán?

16/F


2010. jún. 6. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha borostás vagyok akkor is sok lány megnéz az utcán.

23/ff

2010. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
divat lett a borosta. (ami jó)
2010. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én pl. a férjemen imádom, nekem bejön.

(de nem mindenkinek áll jól)

2010. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert engem nagyon szúr, csókolózás és orális szex közben is. A barátomnak van egy kis szakálla, az nem zavar, (bár az elején az is kidörzsölte az állam) de ha máshol egynapos borostája van, akkor az már szúr. :(
2010. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a borosta szexi, de szex közben kerülendő... ez olyan mint a borotvált punci, ti sem szeretitek ha dörzsöljük a hasatokat dugás közben.... =) ugye?
2010. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy kicsi borosta nem olyan gáz... én például imádom úgy puszilgatni az arcát két smár között ;)
2010. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok... igen, szex közben már szúr, szóval ott nem ajánlatos
2010. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szőr az arcon nem mindenkinek áll jól. Viszont, ha jól áll az iszonyat dögös. De én speciel nem szeretem a borostát, mert szúr. Ha már szőr, akkor legyen kicsit nagyobb, éppen annyira, hogy ne lehessen befonni, de már ne szúrjon, legyen jól karbantartott.
2010. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem legyen megborotválkozva.Hiszen nektek is ez az elvárás,hogy szőrmentesek legyünk.Ha egy picit borostás,az még nem nagyon gáz,de ha szúr is,az már nagyon az.Kidörzsölheted a párodat az arcán,meg oda lent is.A baba arc a király.

:-)

2010. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem.

Barátom rendes, minden nap (amikor találkozunk) reggel megborotválkozik. :) Szeretem ha puha az arca.

2010. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!