Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarok így találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok így találkozni vele! Hogy mondjam meg neki? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem interneten egy sráccal. Rámírt, elkezdtünk beszélgetni. Én látásból ismerem személyesen, (hát nem kimondottan az esetem), de megegyeztem vele hogy pénteken talizunk. A problémám az, hogy holnap ő nem csak beszélgetni, hanem szexelni is szeretne velem... (a másik, hogy már most szivecskéket küld nekem...) Természetesen tisztába vagyok vele 100%-ig, hogy csak szexelni akar velem. Így viszont én már talizni nem szeretnék. Ha ezt így megírnám neki, tuti mentegetőzne, de közben azt írta hogy biztos nem tudna magán uralkodni...

Na szóval én ezt a randit leszeretném fújni. Csak nem tudom hogyan?! Semmi kedvem alapból holnap randizni, szexelni egy idegennel meg aztán pláne...

Mit csináljak??


2018. febr. 1. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki ezt, amit irtal. Ha nem erti meg, akkor meg kocc. Ha nem akarsz eleve tole semmit, akkor minek mentel bele a randiba?
2018. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Mondd azt pl hogy megette a kutyád a lakcímkártyádat, és újat kell csináltatni..
2018. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Soha ne ígérj olyat, amit nem fogsz tudni betartani ! Ha nem mondasz igent, most nem lennél gondban, hogy fújd le...

Egyébként gondolom milyen pasi lehet, ha első randin szex... így én sem szívesen taliznék vele. Valami kifogás esetleg? Pl.beteg vagy, közbejött valami?

2018. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerű közöld vele, hogy bocs, de nem szeretnék találkozni veled. Ennyi. Nem kell magyarázni a dolgokat...ott még szerencsére nem tartasz. De azon is gondolkodj el, hogy azért te is tehetsz arról, hogy most az...rban vagy, nem igaz?
2018. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg, hogy sajnálod, de mivel ő már szexelni akar, elment a kedved tőle, nem akarsz talizni vele. Utána ne reagálj neki arra, amit írt. Te fair voltál és lemondtad. Utána hisztizzen ha akar
2018. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez azért még mindig nem úgy megy, hogy ha ő első randin szexelni akar, akkor neked muszáj belemenni.

Találkozzatok nyilvános helyen, nappal, ahol esélye sincs rádmászni. Beültök valahova beszélgetni, aztán ha akarsz folytatást, akkor lesz, ha nem, akkor pedig hazamész.

Egyébként meg valami oka csak van, ha azt hiszi rólad a srác, hogy vadidegennel első randin dugni fogsz. Gondolom a beszélgetés 90%-a arról szólt, hogy ki mit szeret a szexben, mennyire vagy leborotválva, és mehet-e arcra. Aztán most meg megy a sírás, hogy a srác elvárja, hogy első randin szétdobd a lábad.

2018. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudna magán uralkodni? Semmmi gond, majd te uralod a helyzetet. Velem is játszották ezt, én megmondtam, hogy találkozzunk, király DE nem lesz szex.


Okéokéjólvan.


Bepróbálkozott egyszer, akkor még békében elintéztem. Bepróbálkozott mégegyszer, akkor emlékeztettem arra, amit mondtam neki. Bepróbálkozott harmadszor, akkor pedig felképeltem. Negyedszerre már nem mert.

2018. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Mondd meg neki, hogy semmi kedved találkozni egy olyan ösztönlénnyel, aki (a saját elmondása szerint) nem tud uralkodni magán!


Engem mondjuk érdekelne, hogy miért akar ennyire szexelni veled az a pasi...nekem is volt pár netes találkám, nem is vagyok egy bányarém, mégsem akart megdugni senki az első randin.

2018. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokszor csak elcsodálkozom hogy felnőtt párkapcsolati téma és ilyen gyerekes marhaságokat írnak ide. Most ezt komolyan nem tudod elintézni?
2018. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Kinyitod a szád és elmondod, hogy nem akarsz találkozni. Kit érdekel, hogy utána mi lesz, ha úgyse beszéltek többet?

Megáll az ész, hogy ennyit nem tudtok elintézni felnőtt ember létetekre.

2018. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!