Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szep lanyok miert kezdik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szep lanyok miert kezdik el lenezni a sracot amint megtudjak hogy mar foglalt es egy nem annyira szep lannyal mint ok?

Figyelt kérdés

Ok a lenezesre az, hogy nem elsosorban kulso alapjan valasztott hanem olyan lanyt akit tud szeretni?


Ezeknek a lanyoknak a tobbseget lehetetlenseg szeretni olyan mentalitasuk, gondolkudasuk illetve viselkedesuk van.


2018. febr. 2. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor meg mit foglalkozol velük? Én leszarom a "széplányokat", engem az aranyosak érdekelnek.
2018. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kicsit zavaro, hogy mar nem szamitok embernek amint ez kiderul.
2018. febr. 2. 13:30
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Egy ujabb, minden alapot nelkülözö altalanositas.

Nem tartom kizartnak, hogy talalkoztal mar ilyennel is, de ez nem egy tul gyakori jelenseg.

Arra is gondolj, hogy, amit te lenezesnek ertelmezel, lehet egyszerüen a csalodas kifejezese is.


Rengeteg nagyon szep lanyt ismerek (es igen, parvalasztasban is fontos szerepet jatszott mindig is), de ritka az, aki csak a külsösegere redukalja sajat magat es frusztralt, ha az nem eleg, hogy elcsavarja egy pasi fejet.

2018. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Juj, képzeld, szép és csinos sportos nő vagyok.

Tudok szeretni, és engem is tudnak, párommal 5 éve vagyunk együtt. Soha nem voltam féltékeny és gyerekes, mint amit te leírsz.


Sokat foglalkozom önismerettel, sportolok, szeretem és tisztelem magam. Főiskolát végeztem, van állandó munkahelyem, sokat olvasok.

Büszke vagyok magamra és arra, amit elértem.

2018. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Azert az sem mindegy, milyen körülmenyek között tudjak meg, hogy foglalt vagy.


Ha egesz este flörtölsz (akar nem is szandekosan) egy szep lannyal, aztan orak elteltevel benyögöd, hogy egyebkent szivesen mutatnal kepet a baratnödröl (esetleg megjelenik), akkor a lenezes oka biztosan nem parod külseje lesz!

2018. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Soros miatt. Nem unjátok még az idióta, általánosító, összeesküvés-elméletektől hemzsegő kérdéseket?
2018. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy.
2018. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez miért fáj? Örülj hogy a te barátnőd nem ilyen.

Vagy kéne mellé egy plasztikcica?🤔

2018. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
És még a nőkre mondjátok, hogy mindent túlgondolnak....
2018. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolso


Nem tulgondolasrol van szo, tenyleg megvaltozott a viselkedese egy lanynak. Mintha szarkent kezelne pedig elotte milyen kedves volt. Nem szeretem ha egy tarsasagben ilyen fajta tiszteletlenseg van jelen, plane ha meg alaptalan is. Ez van.

2018. febr. 2. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!