Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szep lanyok miert kezdik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szep lanyok miert kezdik el lenezni a sracot amint megtudjak hogy mar foglalt es egy nem annyira szep lannyal mint ok?

Figyelt kérdés

Ok a lenezesre az, hogy nem elsosorban kulso alapjan valasztott hanem olyan lanyt akit tud szeretni?


Ezeknek a lanyoknak a tobbseget lehetetlenseg szeretni olyan mentalitasuk, gondolkudasuk illetve viselkedesuk van.


2018. febr. 2. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"egy lanynak."


Gratulálok kérdező. Szóval volt egy lány, és te máris rávetíted ezt minden lányra!


Jó sok eszed van!

2018. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Irigység rosszindulat. Azt akarja érezd rosszul magad ha már Őt nem választottad. Ennyi!
2018. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem húzom rá mindenkire... De amikor női ismerősöm beszélt a kiszemeltje barátnőjéről, mindig olyan undorító és lenéző stílusban tette, hogy az már nekem volt kényelmetlen.
2018. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a nok kozott folyamatos versenges van. Es mindenik a szepsegevel akar hoditani es szemelyes ragalomnak veszik ha valaki nem oket valasztja. Ez nyilvan minel szebb a no annal jobban vonatkozik ra hiszen annal nagyobb hatalommal ruhazta fel oket a tarsadalom es emiatt elvarasok alakulnak ki naluk.


Es sajnos nagyon sok pasinak eleg ha no csak szep es semmi mas. Ezt pasikent irom, hogy mi neveltuk belejuk ezt a fajta viselkedesmodot. Lehetnenk igenyesebbek is.

2018. febr. 2. 17:34
 15/16 anonim ***** válasza:

Bocs, de rosszul írtad ki a kérdést, így gondoltad igaz-e:


"A flegma, műp.csa kirakat lanyok miert kezdik el lenezni a sracot amint megtudjak hogy mar foglalt es egy nem annyira műp-csa kiraakt lannyal mint ok?"


Már ne haragudj, de mondjuk úgy, hogy "szép lány" vagyok. Tudom, ez szubjektív, de tekintve, hogy látom én is a visszajelzéseket, oda szoktak jönni, sokan udvarolnak körbe, és a munkahelyemen mások is észreveszik, ha a férfi kollégáknak bejövök, meg utalásokat kapok rá, hogy jól nézek ki, szóval vegyük is most úgy, hogy jól nézek ki.


A büdös életben nem néztem le senkit, ha nem a kirakat miatt választotta a párját. Sőt!

Az én szemembe még sokkal kedvesebb is, hogy nem a külső volt az elsődleges szempont, hanem más.


Nálunk pl az én párom nem az a tipikus adonisz és voltak meglepődések, amikor pl a haverjai tudták meg, hogy én vagyok a barátnője, és jó csaja van. De ők is jó fejek.

Aki beszólna, -szemtől szembe nekem nem meri, mert megvédenám a barátomat-, az is csak irigységből teszi.


Szóval nem igazán értem, miért érdekel téged senki, meg idegen emberek véleménye.

Nem tudok azonosulni a problémáddal, mert pont lesz.rom, jöttment emberek mire húzzák a szájukat. Inkább azon gondolkozz el, ez neked miért számít.


Ha meg zavar, akkor mondjuk tudd kezelni a helyzetet.

N

2018. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

U.I

Egyébként ki kell ábránítanom titeket, ez a jelenség sosem szépségfüggő.

Nem egy NEM szép lánytól tapasztaltam én már a körömben ugyanezt, amikor pl más csajjal jött össze az illető. (akár rondább, akár csak másikkal, de volt, hogy csak néztem, hogy komolyan te mondod ezt másra? :))


Ez nem szépség, hanem ego-függő tulajdonság.

A nagy ego/alacsonyabb önbecsülés nagyobb sérülékenységet/komplexust takar, azokra jellemző ez a viselkedés. Ha sérül az ego, kell az önigazolás. Ennyi.


Mivel nálam ez rendben van( bár ez most egositán hathat hahaha) , sosem fikáztam más lányt, akkor sem, ha más pl elkezdte, hogy az a másik lány csúnya. -Én nem láttam a "kiszemeltem" barátnőjét annyira csúnyának.


Szóval a fenti viselkedés okának nem a külsőhöz van köze. ;)

2018. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!