Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes újra felkeresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újra felkeresni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit pár hónapja ismertem meg és nagyon szimpatikus nekem. Azóta sokat beszéltünk, találkoztunk is, de elég lassan folynak a dolgok, mert sokat külföldön volt eddig, meg államvizsgázott.

Konkrétan tőle (és a barátaitól) tudom, hogy nagyon szívesen találkozna velem, csak nem tud, mert nagyon elfoglalt. Mondta, hogy miután ez lezajlott, szívesen randizna.

Azóta már lezajlott a dolog, kicsit megint beszélgettünk, de megszakadt a kommunikáció az ő oldaláról kb 2-3 hete. Azóta én nem írtam neki, mivel ő nem reagált és van egy kis büszkeségem azért, de nagyon hiányzik és sokszor eszembe jut.

Érdemes megint felkeresnem? Vagy az már úgysem az igazi?

Ha esélytelen, akkor meg miért olyan szemét egy 20+-os lány, hogy hülyít és nem mondja meg nyíltan, hogy nem, sőt még azt is mondja, hogy igen? Ráadásul a barátai visszaigazolták, amit mond, akkor nekik is hazudna? Vagy mi lehet a háttérben?


2018. febr. 6. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem keresném...most neki kellene reagálni. Az, hogy miért teszi, azt nem tudom, de az nyilvánvaló, hogy valamilyen okból nem akar veled kapcsolatot.
2018. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el randira. Ha nem reagál, akkr az rá nézve ciki. De te mindent megtettél, nem fogod banni, hogy miért nem.

De még az is lehet hogy igent mond

2018. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kéne rá várjak, hogy írjon, de nem hiszem, hogy fog és eléggé sajnálnám a dolgot, pedig valószínűleg el kell engedjem.

Aztán lehet, hogy megint arra vár, hogy én kezdeményezzek, bár nem hiszem, mert ő nem kommunikál.

Ha meg megint direktbe elhívnám, ahhoz elég nagy levegőt kéne vegyek, még ha igent is mondana, úgy érezném ráerőltettem magam, és úgy nem az igazi.

Mit gondoltok? EZ elég bukónak tűnik...

2018. febr. 6. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy harmincas nő vagyok, és régóta kapcsolatban, tehát tapasztalt emberként írok.

Ha szeretnéd őt, akkor hívd el randira. Nem kell okoskodni, meg játszmázni.

szia! Úgy tudom vége van a vizsgaidőszakodnak, egyéb fontos teendőidnek. Eljönnél velem ezen a héten meginni valamit?


Kész.

Ha nem válaszol. Töröl, tilt. Ennyi. Vége, nézz más lány után.

Ha válaszol, nyertél.


rém egyszerű.


Igen, illik neki írni, de ma is a lányok mindent agyonbonyolítanak, lehet, már fél írni ennyi idő után, mindegy. Ha akarod őt, intézkedj. Most sem a tiéd, ha megkérdezed, akkor sem lesz a tiéd, tehát veszteni nem fog semmit.


És ez nem szerelmi vallomás, semmi, elhívod egy italra.


Minden jó!

2018. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden jót!

Ha megkérdezed, és visszautasít, akkor sem lesz a tiéd, akartam írni.. bocs..telefonról vagyok..

2018. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4-es írja. Harmincas férfiként pontosan ugyanez a tanácsom. Akarsz valamit --> teszel érte. Az ismerkedési fázis túlságosan bizonytalan és képlékeny, nagyon könnyű félreérteni a másikat, totális öngól ilyenkor is büszkeségből taktikázni meg kivárni. Ha beszélni akarsz vele, keresd. Ha randizni akarsz vele, hívd el randizni. Ha többedszerre sem ír, akkor hagyd a fenébe. De mindig legyél aktív szereplő, ne csak várj passzívan.
2018. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!