Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok valakivel, aki dadog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok valakivel, aki dadog?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval vagy lánnyal,akinek beszédhibája van (dadogás ) ?


Vagy esetleg a párotok dadog ?


2018. febr. 9. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, a fiú nagyon dadogott. Tudom nem tehet róla és az idegesség is kihozza, de nem volt mindig türelmem végig hallgatni ha belekezdet egy történetbe. Megbántani nem akartam, ezért más okot mondtam ami miatt nem akartam tovább randizni vele. Nem felszínesség, de azt se szeretem ha valaki sokat beszél a semmiről, dadogva ez még inkább idegesítő.
2018. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szimpi az illető akkor igen.
2018. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a dadogás mértékétől függ. Ha alig lehet megérteni amit mond, akkor nem, mivel nem tudnék vele rendesen kommunikálni. Ha csak itt-ott belecsuklik a mondatba, akkor nem zavarna, van hogy nekem is összekeverednek a szavak.
2018. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gál Zoé ***** válasza:
52%
Igen.
2018. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha csak ez a baj
2018. febr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Ha tetszik, akár olyannal is aki süket vagy nem tud beszélni.
2018. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!