Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mi alapján szelektáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi alapján szelektáltok társkeresőn?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, regisztráltok, és kaptok rengeteg üzenetet. Mik alapján választotok (a külsőn kívül)?

2018. febr. 11. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nőknek szól? Eleve nem kapok rengeteg üzenetet; sőt, egyet sem. Intelligencia és értékrend alapján szelektálnék, de nincs miből.
2018. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első körben külső alapján. Utána jön az üzenet elolvasása és aztán az adatlap megnézése.
2018. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nos, intelligencia es empatia. Nekem ez volt fontos minden paromnal.
2018. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem szelektálok, mindenkit jobbra húzok (Tinder), mégsem álltam párba eddig senkivel. Ez van, ha ronda az ember.
2018. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es te lány vagy?
2018. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nőknek szól, igen.
2018. febr. 11. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én több mint 3 éve ott ismertem meg a páromat, akkoriban ezeket néztem:

- először a küldött leveleket. Agyamra mentek az olyanok, ahol nem bírták azt a 2 szót HELYESEN leírni, hogy "Szia. Ismerkedünk?" Aztán meg eltűntek, amikor én is hasonló helyesírással annyit írtam, hogy "Szia, ismerkedjünk!"

Ez valahogy a valóságban így nézett ki: "Szijja, isnerkdünk?" "Szijó, ismkedjünkk!"

- amikor nem olvasták el az adatlapomat. Egy egész megyét (Pest) adtam meg, hogy azon belül szeretnék ismerkedni, nem vagyok a távkapcsolat híve. Ennek ellenére Zalából és Szabolcs-Szatmár-Beregből is kaptam leveleket, majd beszélgetés közben ott bosszankodtak, hogy túl messze élek.

- amikor rákérdeztek olyan adatokra, amik le voltak írva az adatlapomon. Leggyakrabban a hol élsz és a hány éves vagy fordult elő.

- amikor megdicsérték a macskámat, aki cuki a képemen. Nincs macskám. Miután felhívtam erre a figyelmét, eltűnt. Ezt többször eljátszottuk a hajszínemmel is.

- perverzek alapból ki voltak zárva (65+ bácsik, péniszfotók, gruppenre hívások, "mennyiért vállalsz egy szopást" stb.)


Két (!!!) normális ember volt a kb 30-ból. Mindkettőnek hiányzott a fényképe, de elolvasták végre a leírásomat (ezzel kapcsolatban kérdeztek részletesebben), nagyjából jó volt a helyesírásuk, az első témájuk nem a szex volt. Az egyik akkor döbbent rá, hogy én külsőleg mégse jövök be neki, a másikkal most fogok összeköltözni :)

2018. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Aki intelligencia alapján szűr, az vajon a túl intelligenseket is kiszűri?
2018. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok fent társkeresőn, de amikor fent voltam, akkor mindig megnéztem a levélíró adatlapját. Ha ott valami nagyon ellenszenves dolgot találtam (volt olyan, aki a bemutatkozó szövege helyén mocskolta a nőket például), akkor azt válaszra sem méltattam, hanem egyből tiltottam. Legtöbb esetben azért válaszoltam, de ha nem gördült előre a beszélgetés, akkor előbb-utóbb rövid időn belül elhalt a dolog magától.

Mellesleg soha nem kaptam "rengeteg" üzenetet, persze frissen regisztráltként több üzenet érkezett, mint 1-2 héttel később, hiszen a frissen regisztráltak a keresési találatok elejére kerülnek, de ez nem tartós, ha később nem fizetsz, hogy előre kerülj a keresésekben.

2018. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Feltévedtem Chat.hu-ra, na ott... Hát ott felhasználónév alapján szelektáltam. A "nedvesnuncit19" és "állafarkam" után töröltem magam.
2018. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!