Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan pasival, aki csak Calvin Klein, Hugo Boss, Ralph Lauren és Tommy Hilfiger ruhákat hord?

Figyelt kérdés
Vagy egy sznob hülyének gondolnátok?
2018. febr. 11. 22:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő járna velem úgy, hogy nem hordok ilyen márkás ruhákat, akkor igen. Ez nem mérvadó.
2018. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem szól bele, hogy én meg kínaiban vásárolok...

Igazából fel sem ismerem ezeket a márkákat.

2018. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

Ostobának tartanám mert nem tudja megkülönböztetni a dolgok értékét a dolgok árától.

Járjon vele olyan akinek ez bejön.

2018. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezekben is azok a csiricsáré feliratos változatok.Ha olyanokat hord nem pedig a letisztult verziókat akkor kizárt hogy szóba álljak vele.
2018. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Letisztult, elegáns, néha enyhén sportos ruhákról beszélünk.
2018. febr. 11. 22:25
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs feltűnő helyre írva egy ruha márkája, azt se tudom, ki fia-borja, szóval szóba se kerülne. Ha vagánykodna vele, valószínűleg kikacagnám, mint a Michael Kors boltot, hogy mennyi túlárazott átlagcipőt lehet ott látni.
2018. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Van penzem, es tudom, hogy a luzerek markafuggoek.
2018. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%
Amikor márkás, menőnek számító, több tízezres, százezres gúnyákról, kétmilliós karóráról, meg 15-20 milliós verdákról van szó, akkor baromira érdekes, hogy minden GYK-s muskátli be tudja írni azt a mindent megmagyarázó és mindent kielégítő kifejezést, hogy "NEM MÉRVADÓ". 😅 *szakad a röhögéstől*
2018. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

# 3

Miért lenne ostoba, mert szeret pár márkát? És megteheti?

Ugyan olyan ostoba és felszínes viselkedése ez, mint amikor valakinek a kínai ruhája miatt szólnak be, vagy nem járnak vele. Semmivel sem különb.

2018. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem azért vásárolok dolgokat a kínaiban, mert nem tehetném meg, hogy drágábbat vegyek. Oké, van egy határ, de a csizmám 20 ezres kategória, nem az olcsó kínai, de abból sem a márkanév miatt vettem a 20 ezrest, mert márka, hanem azért, mert AZ VOLT JÓ. És ha valamit a kínaiban veszek meg, akkor azért ott veszem meg, mert AZ VOLT JÓ. A másik ok, ha valamit a kínaiban veszek meg, hogy ugyanazt a terméket ott veszem meg, ahol olcsóbb, mert így több marad másra, és ha a kínaiban olcsóbb, akkor ott veszem meg, ha máshol olcsóbb, akkor ott. Vannak pl. ezek a tésztalevesek, amik gyorsan elkészülnek, csak egy bögre forró víz kell hozzá, és ha épp nem érsz rá összeütni valamit, vagy épp csak valami ilyenre vágysz, akkor nem kell vele vacakolni, pár perc és már eheted is, ezt a Tescoban 90-300Ft között veszem meg, a kínaiban pedig 60-70Ft-ért, és ugyanarról beszélünk. Miért fizessek érte többet? Vagy pl. tél elején vettem sapkát magamnak, és a kínaiban találtam olyat, ami jól áll és a funkcióját is ellátja, és még olcsóbb is volt, mint a drágábbak a márkás üzletekben. Csizmát viszont a fenének sem sikerült találnom a kínaiban, de még a márkásabb boltok nagy részében sem, de van egy üzlet, ahol mindig van méret és fazon a lábamra, viszont az mindig az utolsó utam, mert az a legdrágább lehetőség számomra, gyerekkorom óta vásárolunk abban az üzletben (anyukám mindig mondja, hogy még a babacipőket is ott vette nekem, azóta kicsit felszaladtak az árak), szóval már több, mint 30 éve, ha minden kötél szakad, akkor ott biztos, hogy kapok, igaz, mélyebben a pénztárcámba kell nyúlnom, de amit ott kapok, az biztos, hogy jó. Viszont még így is megnézek olcsóbb helyeket, mert hátha, van, amivel sikerrel is járok, de van, amivel nem. De ismétlem, nem a márka miatt, hanem mert ott van olyan, ami kell. Teszek a márkákra.
2018. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!