Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sracok, ti hogyan alakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, ti hogyan alakítanátok a második randit hogy kicsivel romantikusabb legyen, s jó eséllyel csókkal végződjön?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl tapasztalt, ezért kérem a tanácsaitokat.


Első randin túl vagyunk, jól ment. A másodikat szeretném romantikus hangulatban "tartani", s az elsőben levegőben maradt csókot is bepótolni.

Mit csinálnátok, hová vinnétek a lányt? Milyen programot terveznétek?


(sajnos nem vagyok milliomos):-)


Köszönöm a válaszaitokat.


F


2018. febr. 11. 23:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9: tudod mit, igazad van!


Ti jobban tudjátok mi kell a nőnek. :D


Biztos azért árad belőletek ez a sok negatív keserűség a nők irányába.

2018. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Csináljatok vmi közös programot, majd utána üljetek be egy kávézóban/pubba. Fontos, hogy olyan helyet válasszál, ahol egymás mellé tudtok ülni (pl kanapé) és ne legyen köztetek semmi sem, ami útban lehetne. Figyeld a viselkedését, ha testével feléd fordulva beszélget, ha összeér a lábatok huzamosabb ideig, ha egy idő után hagyja, hogy hozzáérj vagy játsszál a hajával, akkor dőlj közelebb és ha az ajkaidat nézi, akkor hajrá.
2018. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj a bowling-gal? A tesóm két éve van kapcsolatban a pasival, akivel bowlingozni mentek.
2018. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tök mimdegy,hova viszed. Engem a férjem gokartozni vitt, és rémes volt 😀 ha tetszel neki, akkor ezen nem fog múlni.
2018. febr. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A lányra figyelj, és akkor legyen csók, amikor mindketten készen álltok rá, ha nem figyelsz oda, hogy ő készen áll-e rá, akkor nagyon könnyen mellélőhetsz és nem lesz több randi. Ha odafigyelsz rá és jól időzítesz, akkor tökmindegy, hova viszed.
2018. febr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Menjetek setalni es utana teazni, vagy valami hasonlo. A lenyeg, hogy tudjatok beszelgetni. En megfigyeltem, hogy a legtöbb fiu ugy csinalja, hogy veletlenül hozzamer, aztan mindenfel ürüggyel (pl. milyen puha a pulcsid, meg milyen kicsi a kezed, milyen szep a hajad, stb.)

Aztan, ha latjak hogy nincs visszautasitas akkor jöhet a csok. En mondjuk nem örülnek ha a kavezo közepen csattanna el, akkor inkabb az utcan. Nekem volt olyan, hogy kimentünk az etteremböl es a srac annyit mondott, gyere ide, magahoz huzott es megcsokolt. Nem kell tulkomplikalni ;)

( Elnezest en nem vagyok srac, remelem igy is ertekelhetö a valaszom)

2018. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!