Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem udvarias a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem udvarias a férfiak nagy része első randin?

Figyelt kérdés
Már sokadig 2. randit kell visszautasítanom, hiába tetszenek az adott férfiak, de nem udvariasak. Sehol egy kinyitott kocsiajtó, virág, kihúzott szék az étteremben, kabát felsegítés... Huszonéves korosztály.
2018. febr. 12. 16:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
23%
2018. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%
Valami rémlik, a nők szoktak visítani, hogy egyenlőség van. Itt is olvastam, kikéri magának, ki tudja ő nyitni az ajtót, ne nyissák ki neki.
2018. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem, mit vársz tőlük :D. Lassan az is csoda, ha nem a Burger Kingbe visznek enni, nehogy kiedd őket a nem létező vagyonukból... moziról ne is álmodj. A virág meg drága, és úgyis csak az aranyásóknak kell.
2018. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

A pár illetve kapcsolati tanácsadók rendre azt szajkózzák, hogy tessék csak esélyt adni a többedik randinak. Az első ugyanis jellemzően görcsösen és feszülten telik... Nem is csoda, hisz túl sok ingert próbál egyszerre generálni mindkét fél, mindemellett befogadni is.

Én kifejezetten udvariasnak tartom magam, ismerem az etikettet. Viszont amiket te leírtál... Azokat nem igazán hozom én sem első randin. Teljesen más azonban a helyzet, ha a már "hivatalos" párommal megyek el egy romantikus estére.

2018. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%
Ez alapján én a kisebbséghez tartozom. ;)
2018. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert ezek a klasszikus nemi szerepekhez kapcsolódó viselkedések, és ezt ma már kevesebben veszik figyelembe. Én udvariasan viselkedek, de nem ezekkel az eszközökkel, mivel nem követem a klasszikus nemi szerepeket, egyenrangú embernek tekintem a másikat.

A kérdés az, hogy ha elvárod másoktól, hogy megfeleljenek ennek a férfimodellnek, mit nyújtasz cserébe?

2018. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem udvariasak elég sokan, mondjuk én nem pont ezekben mérem az udvariasságot, amiket te írtál.
2018. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk ha egy busszal mennel nem kellene mocsi ajtot nyitni. Ha mar a pasi fizeti a szamlat , akkor legyenek kezeid .
2018. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%
Miért gondolják emberek, hogy az hogy valaki nőként egyenlő szeretne lenni egy férfival, az azt jelenti, hogy arra vágyik, hogy őt is szinte férfiként kezeljék? Az egyenlőség nem jelent azonosságot továbbra sem. Én egyenlő vagyok, köszi, de nem szeretnék ettől még férfi lenni.
2018. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%
Magadtól nem megy?
2018. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!