Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes 5-10000Ft értékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes 5-10000Ft értékben költeni egy hölgyre randin, aki szerintem túl szép és népszerű hozzám? Avagy vannak kisigényű 1randis aranyásó lányok?

Figyelt kérdés
Egyszer munkatársam, leszervezett nekem egy randit egy hozzám képest gyönyörű és értékes lánnyal. Vacsorázni hîvta el a nevemben. Esélytelenek nyugalmával índúltam. Jó volt de nem lett folytatás. Van fent az egyik netes társkereső oldalon fent néhány lány aki tetszik. Gondolom mint tini korunkban egy kóla /sajtburger séta kombinációval 10ből 1 lány ha le lenne nyűgözve.

2018. febr. 12. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt: Vannak olyan hölgyek, akik egy olyan pasival is elvitetik magukat nîvósabb randira, aki nem is tetszik nekik csak kicsit? Ott ki kunyerálnak maguknak ezt azt.
2018. febr. 12. 17:11
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

" egy hozzám képest gyönyörű és értékes lánnyal"


Aztán miért volt értékesebb az a csaj, mint te?

2018. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Pl azért, mert a lány nem gondolja minden szembejövőről (különös tekintettel a randipartnerére), hogy éhenkórász prostituált. Tényleg ő az értékesebb.
2018. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet picit önbizalomhiányos vagyok de...én 32 szüleimmel élek..nem keresek jól.nem vagyok jóképű. Sőt van pár szépséghibám fogak terén...még sorolhatnám.
2018. febr. 12. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen gazdag vagy, és/vagy a szánalmas miller látszatát akarod kelteni, akkor igen.


Nekem egy séta pl a János hegyi kilátóhoz jobban tetszene mint egy luxusvacsora.

N33

2018. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ha még egyszer ennyit hozzáteszel, már egy prostihoz is elmehetsz.
2018. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Egy kóla hambi elég gáz, de egy kávénak jobban örülnék, mint egy luxus étteremnek. Főleg ha látszik a pasin, hogy igazából nem is engedheti meg magának és még én érzem magam rosszul utána, ha ezt előre nem tudtam...Ilyenkor persze sok pasi azt hiszi, a nő azért csalódott, mert látszik rajta hogy nincs pénze, persze ilyen is van, de valójában azért vagyunk ilyenkor csalódottak, mert ez úgy jön le, hogy engem egy megvehető nőnek tart és így akar elkápráztatni. Holott egy kávé és egy őszinte beszélgetés jóval többet ér.Nem vagyok álszent, persze hogy wow egy menő vacsora, de csak ha neki ez nem gond, ne én érezzem már magam kellemetlenül.
2018. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
5 forintot igen többet nem
2018. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kóla-hambi kombinációtól a nők nagy része nem lenne lenyűgözve, de nem az aranyásás miatt. Nekem nem lenne bajom vele mondjuk, ha legalább abból olyan helyre vinne, ahol nem sok a tapló proli meg a visító kisgyerek (szóval ne a Blaháns vagy a Westend plázás Mekibe, de az Astoriás pl. istenesebb, amiért jórészt egyetemisták járnak)... de van, akinek ez már alapvetően proli.

Ehelyett simán lehet egy kávéra, teára meghívni. Az kevesebb pénz is, mint a sajtburi meg a kóla, de komolyabb, elegánsabb, ízlésesebb. Nem kell a Hilton étteremébe vinni.

2018. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az paradoxon, hogy kisigenyü aranyaso lanyok :)?

En minden randira viszek penzt, es barmikor ki tudom fizetni a reszem. Elfogadom, hogy van aki nem akar meghivni ( ertem en, hogy a 200. randinal mar kicsit sok mindent fizetni) Ettöl függetlenül mondjuk ertekelem, ha meghiv egy 200 Ft-os kavera. Nemm kell luxusvacsit, mozijegyet, taxit fizetni. Csak epp annyit amennyit az udvariassag kivan.

Hamburgerezni nem kivannek menni, engem sokkal jobban lenyügöznek a kreativ randik ( pl. nyaron piknik, volt aki bowlingozni vitt, vagy karacsonyi vasarra, squash, stb.) Egy teazo olcsobb es elegansabb mint egy Meki. ;)

2018. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!