Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A foglalt pasik miért érdekese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A foglalt pasik miért érdekesebbek egy csajnak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 12:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

szerintem fordítva is igaz, nekem is sokkal szimpatikusabb egy lány, aki vagy foglalt, vagy volt elég stabil kapcsolata. teljesen máshogy viselkednek. nem stresszelnek egy pasi/lány közelében, mernek nyíltan beszélni, alkalmazkodóak, tudják mi kell a másiknak, tudják mivel jár egy kapcsolat, elfogadják a másik fél bibijeit, valahogy kiegyensúlyozottabbak.

És ahogy mások is írják, ez egy jó szűrő. Páromnak is sokkal szimpatikusabb egy olyan sztár, akinek fix kapcsolata van, esetleg egy bombanővel, mint egy örök szingli pasi. Egy pasi aki már 10 éve hűséges, szerelmes, "nem készítette ki a csaját", mégiscsak vonzóbb egy nő szemében, mint egy csajozógép, aki minden héten más nőt dug meg.

2018. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

Számtalan oka van ennek.

A pasi magabiztosabb lesz és felszabadultabban fog viseltetni más nők iránt.

Ha valakinek már megfelelt, akkor biztos tud valamit. Főleg igaz ez arra, ha már régóta van együtt a párjával... mert ugye hűséges, megbízható és lehet vele hosszútávra tervezni

2018. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
Más a kisugárzása egy foglalt és szexuálisan aktív férfinak...ezt nő mondta nekem. Ráadásul a nők szeretik a " kihívásokat"...sokuk annak tekinti.
2018. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem szeretek altalanositani, de en is ezt tapasztalom.


Szinglikent is eletvidam, pozitiv szemelyiseg voltam (persze a szakitas fajdalmanak lecsengese utan) es jobban is ügyeltem arra, hogyan jelenek meg, milyen benyomast keltek masokban. Nem allithatom, hogy tulzottan nehezemre esett volna az ismerkedes, de azert igenis tennem kellett a sikerert.


Amiota pedig parkapcsolatban vagyok, nagyon meglepönek tartom, hogy sok lany kezdemenyez. Van, aki csak szimplan kedves, de teljesen elveszti erdeklödeset, amint megtudja, hogy kapcsolatban vagyok, de van sok olyan is, aki teljesen egyertelmüen flörtöl velem. A korrektseg kedveert az elsö mondatok köze beszurom, hogy több eves parkapcsolatban vagyok. A reakciok az eröltetett kacajtol: "Jaaaa, nem is igy gondoltam, itt felreertettel valamit....Haha!" az: "Akkor te ugye mar igenyelned a valtozatossagot?"-on at a "Tyüha, akkor ugye titkoloznunk kell?"-ig terjednek.


Szerencsere nem feltekeny tipusu a baratnöm, de mar ö is kiosztott egy pincernöt, aki fizeteskor megjegyezte, hogy "Milyen izmos az alkarod..." Baratnöm rakiabalt, hogy: "Mert büntiböl mindig porszivoznia kell, amikor valami hül.je p....-val szemez!"

En majdnem görcsöt kaptam a röhögestöl, de a kavezoban is ugy tünt, hogy többen ertekeltek az improvizalt stand up-ot...

2018. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mert a nők titkon a biztonságra vágynak s úgy érzik ha sikerrel védi a nejét akkor majd őt is így fogja
2018. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
"Nőgyűlölő alatt azt értjük, aki annyira utálja a nőket, mint azok egymást"
2018. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Kereslet-kínálat törvénye. Mivel van kereslet a pasira, így ez meghatározó a kínálatban is, tehát mivel látják a nők, hogy kell másnak a pasi, ők is rárepülnének. Értékét növeli, hogy valakihez tartozik, azt gondolják, tud bánni a nőkkel, ha kell nekik.
2018. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mert azt gondolják, ők különlegesebbek, mint a csaj. És akitől távol áll a következetesség, az nem fog azon gondolkodni, h aki otthagyja a barátnőjét az ő kedvéért, az őt is ott fogja egy harmadik nő kedvéért.
2018. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az a legdurvább az egészben,hogy a barátnőmmel ebebédeltünk,amikor is két asztallal arrább eléggé feltűnően szemezni próbált egy csaj Velem. Amikor csak a haverommal ebédeltünk ilyen nem volt.
2018. febr. 13. 13:34
 20/26 anonim ***** válasza:

#14. Jó fej a barátnőd :D.

31/f

2018. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!