Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet egy jól működő kapcsolat?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a munkahelyemen. Eleinte nem nagyon hatott meg,átlagos külső stb. Viszont ahogy kezdem megismerni egyre jobban érdekel. Hasonló gondolkodású mint én olyan "különc" kicsit nem megy a tömeg után,kiderült,hogy nagyon sok a közös bennünk. Visszafogott,biztos,hogy nem csalna meg meg, jó anya válna belőle.(eddig 1 férfival volt szexuálisan,akivel 8 évig együttvoltak és most ért véget a kapcsolata). Őszintén szólva az is tetszik nekem,hogy nagyon jómódú családból származik. 26 éves és kapott egy új építésű lakást ,új autót a szüleitől(építési vállalkozásuk van). Gyermekkoromban mi is ilyen szinten éltünk csak lassan leépült apám vállalkozása elúszott minden és egyszerű alkalmazottak vagyunk én is meg szüleim is. A lánnyal csak annyi "probléma" van,hogy külsőleg nem hoz lázba,se az öltözködési stílusa(átlagos kinézetű nem csúnya egyáltalán,engem meg mindenhol a "szépfiúnak" tartottak a lányok). Belegondoltam nem sok extrát nézek ki belőle szex terén se( én azért szeretem az orált,anált...),de lehet tévednék. Én 33 vagyok és már foglalkoztat a családalapítás gondolata,abból a szempontból biztos jó lenne vele,megbízható családias nő lenne.Belevágnátok vele egy kapcsolatba a helyembe ugyanis mondta,hogy bejövök neki?
2018. febr. 14. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Én ugyan nő vagyok, de azt mondom miért is ne? Az hogy gyengének tartod szexben, az nem jelent semmit, belőlem se nézik ki hogy milyen vagyok, bár van ami tabu. De erre úgyis gyorsan rájössz ha úgy alakul köztetek.
2018. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom... hagyd békén szerencsétlent... nem tetszik igazából, de az azért nem rossz, hogy pénzes a családja. Minek kellene neki egy hozzád hasonló undorító gondolkodású kolonc, aki fosik attól, hogy már benne van a korban, és nem talál ígéretes tenyészkancát?
2018. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Hagyd ezt a lányt békén. Talál majd valakit, aki szerelmes is lesz bele. Te meg keress valami izgalmas külsejű anál-orál tündérkét, akiről nem írsz ilyen lesajnálóan.

Egy ilyen kapcsolat 99%, hogy úgy fog véget érni, hogy te megcsalod őt olyannal, aki fizikailag beindít.

Felesleges belekezdeni.

2018. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Sose csaltam még meg senkit. Elmondtam ami gondom volt,ha nem változtatott pár hónap alatt otthagytam inkább.
2018. febr. 14. 09:54
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A másik az anyagi. Abba belegondoltál, hogy neked lényegében nem lesz semmid?

Nem azt mondom, jó dolog lehet betenni az embernek a fhaszát a készbe, de ha már most van a lánynak egy újépítésű lakás, az oké. De ha bejön nektek a dolog, házasság, stb, bármi bárhogy alakulhat. Ha mégis vége, 20-30 év múlva ugyanazzal a bőrönddel mehetsz el, amivel jöttél. Sose lesz közös.

2018. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De legalább ha lenne gyermekünk az a jóba születik bele,mindenből megkaphatja a jót(tudom ,mert nálunk is így volt annak idején ezzel szemben most minimálbérért vagyok értékesítő egy áruházban és 22 éves autóval járok,elég frusztráló tud lenni). Meg ha bekerül az ember egy ilyen családba rengeteg kapcsolatra tehet szert,ami rengeteg lehetőséget tartogat.
2018. febr. 14. 10:19
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány felőli oldalt nézem, akkor hagyd békén, mert találhat nálad jobbat.

A te oldaladról... nyilván neked megérné az anyagiak miatt, még ha nem is villoghatnál vele, mert nem bombanő, és esetleg szexuálisan sem elégítené ki minden vágyad, de jobban élhetnél vele, mint most. Viszont vannak árnyoldalai is... pl. ha szakít, ott leszel megint a nullán. A családjával is lehetnek gondok, hogy nem fogadnak el, nem az anyagi helyzeted miatt, hanem mert a szülōk 3 másodperc alatt levágják majd, hogy nem szereted a lányukat. Ès a lány is rájönne előbb utóbb. Szóval ha tartós kapcsolatot,családot akarsz, az nem hiszem, hogy működne köztetek.

2018. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne így válassz párt! Főleg nem családalapításra!

Mindenféle rosszindukat nélkül!

Életerős férfi vagy,ha több pénzre vágysz válts munkát..

Sokan nem is gondolnák,hogy például az építőiparban milyen jól lehet keresni. Ha aruházi eladó vagy akkor lehet,hogy egy segédmunkás is jobban keres nálad,de ha Apukádnak cége volt ezt tudnod kéne.


Hagyd ezt a lányt inkább,meet ebből igy szerintem normális kapcsolat nem lesz.

Olyat válassz akit szeretni tudsz! Nem kell bombanő legyen,de szeressed ne csak ilyen"hm... Nem rossz a gondolkodása,oénz is van,jó lesz" alapon válassz!

2018. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyenesen szánalmas ficsúr vagy! Jobbat érdem el nálad.
2018. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
*érdemel
2018. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!