Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex a főnökkel? Volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a főnökkel? Volt egy céges buli, ahol nem az én főnököm, hanem egy másik részleg főnöke (aki elég magas pozícióba van) rám hajtott.

Figyelt kérdés
Csókolóztunk, történt volna más is, de túl sokat ivott. Szóval ezek után felhívott, hogy lenne-e kedvem találkozni vele. Tudom, hogy csak szexet akar, és nagyon bejön nekem. Mellesleg ő is én is egyedülállóak vagyunk. Még soha nem csináltam ilyet de nagyon kívánom. Mit csináljak?
2010. jún. 7. 21:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
figy találkozz vele ha meg csak azt akarja akkor közöld vele h megakarod ismerni ha meg elhajt akkor meg kapja be magának ennél többetm érdemelsz...ha meg lukra jáccik menjen kurv*zni
2010. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi lenne, ha engednél az érzéseidnek és dugnátok egy jót?


Aztán feldobnád neki a kérdést, hogy ő akar-e többet is érzelmileg, vagy elég ez neki. Ha nem akar, akkor még abbahagyhatod, mert nem szerettél bele. Ha akar, akkor legyetek boldogok.

2010. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
TE is egy kis számító ri*anc vagy...persze kárpótol majd a fizuemelés
2010. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Hogy küldhetnéd el finoman?


Mond neki azt, hogy alakul egy komolyabb kapcsolatod egy másik fiúval és nem akarod elrontani azzal, hogy mással találkozgatsz.


Vagy mond azt, hogy vallásos neveltetésű vagy én nem szexelsz a lagziig. Habár ezt már nem biztos, hogy beveszi a múltkori eset után. :)


30/F


U.I.: Nem látsz rá esélyt, hogy esetleg komolyabb szándékai is lehetnek, mint egy szimpla együttlét?

2010. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Szerintem azt már elcsesztem a múltkori estével, hogy többet akarjon... :(
2010. jún. 8. 18:25
 26/30 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműen leírod, hogy ő csak szexet akar - szóval nincs értelme azon spekulálni szerintem, hogy mi lenne ha.... pontosan tudod mit várhatszm, magadban rendezd le te mit akarsz, képes vagy-e rá, hogy csak szex, és utána semmi folytatás? ha igen, hát rajta, ettől nem leszel rossz, hisz egyedülállóak vagytok mindketten, felnőtt emberek, nincs ebben semmi örödngősség!
2010. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ezt jól megcsináltad. Ha nem fekszel le vele már állásod sem lesz.. Úgyhogy nyomasd ha már belekeztél
2010. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha másik részleg főnöke, akkor azért hallomsából tudsz róla valamit. ez alapján valszeg. be tudod lőni, hogy milyen típusú. ha olyan genyó típusú, akkor simán kirugathat ha nem akarsz vele lenni. viszont az is igaz,hogyha csak azért fexel le vele, hogy ne tegyen neked keresztbe, akkor meg ribiként fogog magad érezni. ha be volt csípve a főnök, akkor lehet nem is igazán gondolta komolyan, csak a pia szólt belőle. én talán azt tenném, hogy mondva csinált céges ügy ürügyén igyekeznék átjutni 1-2 percre a másik osztályra. ha felveszed vele a szemkontaktust, kb. 1 sec. alatt leszűröd hogy egyáltalán akar-e tőled valamit. ha akar, akkor megbeszéltek egy randit és ott megbeszélitek a dolgokat. ha köcsögebb típus, és szted. nem nagyon lehetne vele ilyenekről beszélni, az nehezebb eset.... egyébkén ha le akarod rázni, simán mondhatod hogy akkor ott belőled a pia beszélt, de igazából ezt nem akarod, blablaba
2010. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a helyedben, nem foglalkoznék vele. Nem foglalkoznék vele, mert ittas állapotban már majdnem megtörtént a dolog. Annyira nem volt részeg a főnök, hogy ne emlékezzen az esetre, ezért hívott fel telefonon. Emlékszik az esetre és szerintem ennek függvényében képzeli el a továbbiakat veled. Szóval elszúrtad a bulin a dolgot. Elszúrtad, mert tetszik a pasas, de tuti, hogy a bulin történtek alapján képzeli el a folytatást.

Ellenben ha nem szúrtad volna el úgy, ahogy történt, ebben az esetben engednék a közeledésének.

Ámbár ha valóban a bulin történtekből indul ki a pasas, akkor lehet, hogy ha nem történt volna meg az eset, nem lenne miből kiindulnia és akkor nem is hívott volna fel telón.

Ugyanis én magam nem vagyok ribanc típus, ennek függvényében írtam a véleményemet.

2010. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

15:10-es válaszadó vagyok

Ha úgy döntesz, ahogy leírtam, remélhetőleg a főnök nem fog a főnöködnél veled szemben / ellened rosszat tenni, ami ne adj' Isten az állásodba kerülhet.

Legközelebb ne engedj pasinak (akármelyiknek) semmi intim dolgot bulin, pláne ha egyébként tetszik a pasas és ráadásul nem is olyan, aki ártani tud neked.

2010. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!