Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám el randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám el randira, hogy ne legyen furcsa?

Figyelt kérdés
Adott egy lány,akivel több közös óránk is van az egyetemen,ezek előtt néha találkozunk,beszélünk,de általában mindketten a saját társaságunkkal vagyunk ott. Ezt a lányt már elég régóta ismerem,de igazából az egyetem előtt évekig nem beszéltünk,nem találkoztunk. A kérdés az,hogy hogyan tudnám elhívni randizni ezt a lányt,úgy,hogy ne legyen nagyon kínos a szituáció? Azért gondolom,hogy kínos lenne,mert ugye,már régóta ismerem,de mint írtam,nem is beszéltünk,meg sose voltam túl közeli viszonyban vele. Illetve még azt szeretném megkérdezni,hogy milyen helyre lenne érdemes elhívnom,hogyha egyikünk sem bulizós,társasági ember?

2018. febr. 17. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, rég ismerjük látásból egymást, de nem beszéltünk, ezen szeretnék változtatni. Lenne kedved meginni egy kávét/teát xy helyen?"
2018. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Ez csakk egy lehetőség volt a sok közöl, de választhatsz kevésbé direkt megközelítést.


Egyébként az elhívási szituációk akkor lesznek cikik, ha te magad nem ered felvállalni az érzéseidet előtte, és ezért. Nem mered kijelenteni tetteiddel, azt, amit mindkettőtök tudtok, hogy bejön neked. Ne félj saját érzéseidtől, hívd el azt kész.

2018. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-esnek van igaza!
2018. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz a pofára eséstől, akkor inkább hagyd meg a csajt olyan fiúknak, akik már megtalálták a töküket.
2018. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!