Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira idegesít ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít ez a pasi?

Figyelt kérdés

Nemrég került a köreinkbe. Nagyon fura személyiség. Mintha egy más világban élne. Megfontolt, kedves, aranyos, tapintatos, önzetlen, figyelmes, empatikus már-már idegesítően. Nem beszél sokat, de annak súlya van. Belelát mindenki lelkébe, nagyon jól alkalmazkodik a hangulatomhoz, vagy éppen a társaság hangulatához.

Mintha olvasna a gondolataimban. Már előre mosolyog, mintha tudná, hogy fog végződni a mondandóm. Néha legszívesebben megfojtanám, annyira idegesít a jelleme. Hiába provokálom, küldöm a jeleket, nem kezdeményezne sohasem semmit, pedig tudom biztosra, hogy tetszem neki. Ha valami olyat mondok, nem válaszol, mintha tudná, hogy felesleges vitába keverednie velem. Annyira utálom és mégis… nem is tudom.


Mi ez? Veletek volt már ilyen?



2018. jan. 12. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Valoszinuleg azert nem kezdemenyez, mert latja, hogy egy retardalt vagy.
2018. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanilyen férfi vagyok mint akiről szó van. Egy tanácsot adok,ne láss bele többet. Nekem előző évben 4 lánnyal ért véget a barátságom,mert többet akartak,és ugyan úgy voltak mint te,de én meg semmit nem akartam tőlük (Persze én voltam a farok..),csak barátkoztam és beszélgettem. Én vettem náluk a jeleket (Bár igaz én vitázni szeretek valamilyen szinten. xD) ,de mivel nem akartam tőlük semmit,így folytattam úgy ahogy eddig,hátha eljut az agyukig hogy semmit se akarok.... aztán meg jött a nekem esés,mert nem jutott el az agyukig. Mondom egy jó tanács,menny tényleg biztosra hogy úgy tetszel-e neki,mert lehet csak te látod bele...
2018. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:)


Az az igazság, hogy amikor társaságunkban van konkrétan majdnem úgy érzem magam.

2018. jan. 12. 13:10
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt az elsőre írtam.
2018. jan. 12. 13:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is kérdés, hogy csak külsőre tetszem neki, szexkapcsolatban meg nem lenne benne, mert az nem az ő világa. Ő ahhoz túl "jó".
2018. jan. 12. 13:13
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyében meghúználak keményen aztán kalap-kabát neked, te hisztérikus nőszemély. :)
2018. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Helyes, legalább tudod, hol a helyed.
2018. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdéseket látva elgondolkodom azon, hogy mi van akkor, ha rólam van szó... :D Merthogy ugyanez vagyok.


Tippek: vagy nem mer kezdeményezni, vagy nem is akar. Előbbinél tedd meg Te a kezdő lépést (nem szégyen), utóbbinál pedig úgyis látod, ha mondjuk leráz, mikor bizalmasabban viszonyulsz hozzá. Egy kis szerepcserébe még nem halt bele senki, a nőnek sem szégyen néha megtenni a kezdő lépést. Az kap csokit, aki kér is...

2018. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is a béla..utànna meg ugy jön le hogy ő àrtatlan én képzelődtem és hisztizek..dobbants ne akard megfejteni nem érdemes :)
2018. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

>Hiába provokálom, küldöm a jeleket


Mi lenne, ha egyszer megpróbálnál érett emberként viselkedni és egyszerűen, egyértelműen kommunikálni a gyermeteg játszmázás, taktikázás helyett?

2018. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!