Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Milyen az ideális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen az ideális, tökéletes randi?

Figyelt kérdés
Milyen legyen az első randi? Hova? Mikor? Délelőtt, este? Beszélgetős legyen vagy aktív program? Kávézó, étterem? Mennyi ideig tartson? 1-2 óra vagy ettől jóval több?
2018. febr. 17. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Az első vagy séta, mondjuk Margitsziget, vagy vidéken valami ilyesmi hely. Esetleg ha tél van és hideg, akkor mondjuk egy kávézó, cukrászda ilyesmi. Mindenképp beszélgetős.

Addig tartson ameddig jól érezzük magunkat

2018. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Időjárás függvénye.


Ha jó idő van, süt a nap, akkor mindenképpen kint a szabad levegőn, akár egy piknik keretében, több óra hosszat sokat beszélgetve.

Az első randi ne legyen aktív, itt a beszélgetésen, a megismerésen van a hangsúly.

2018. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Seta a tiniknek valo. Kave tokeletes, nem draga es nem tul formalis, de nem is komolytalan es gyerekes.
2018. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Az elso legyen spontan, oszinte es elfelejthetetlen, ezt neki kell a legjobban tudnia.
2018. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

"Seta a tiniknek valo." :D :D :D


Besz..rás.. komolyan, már itt tartunk? Ne te döntsd már el, hogy mi való a tiniknek és mi a felnőtteknek, oké?


Egy könnyed lágy séta akár egy parkban, vagy egy tóparton mióta gyerekes?

Ja, vagy te egy begyepesedett negatív ember vagy?

2018. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Olyan, hogy a férfi masszíroz egy órán keresztül, majd dugunk. :)
2018. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Legyen jó kocsid, legyél "haver" a legmenőbb klubokban, pubokban, s a bugyi pavlovi reflexszel fog róluk lerepülni.
2018. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Délután/koraeste. Nem érek rá máskor, meg ha nem vagyok szimpi, könnyebb így hazamenni. Étterembe lehetőleg ne vigyen, az nekem sok első randinak. Igyunk valamit, lehetőleg alkoholmenteset, vagy alacsony alkoholtartalmút. Nem szeretem az extra programokat első randira, a srác érdekel, nem a biliárd, a zenekar, a darts, vagy a jégkorizás, vagy bármire, amire visz. Pláne ne moziba.

Tudjunk beszélgetni közben mindenképp, arra való a randi, hogy megismerjem és ne húzza egyikünk sem az idejét sem magának, sem a másiknak a hülyéskedéssel, ha esetleg nem valók vagyunk egymáshoz. Ezt kideríteni a beszélgetés a legjobb apropó. Erre alkalmas legyen a hely, ne legyenek a szánkban más emberek, főleg ne ordítozó kölkök meg részeg fiatalok.


Ha jó az idő, én szeretem a kiülős randikat, vízparton vagy dombtetőre borral vagy valami üdítővel. Ha nem jó az idő, de sétáltat meg kirángat a hidegbe/esőbe/hőségbe, nem vagyok cukorból, jó az állóképességem, szeretek is sétálni, de esküszöm az égre, hogy akkor lát utoljára.


Nálam ez az egyetlen érzékeny pont, túl sokan fagyasztottak meg a szarrágóságuk miatt. Emiatt elvből kukázom azt az embert, akinél a séta a költséghatékony (NEM, mintha olyan drága lenne egy ital) randiprogram kizárólag és rá vagyok kényszerülve. Főleg, hogy van, hogy magassarkúban megyek randira, mert olyan kedvem van.


Más igényem nincs.

2018. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, 30+-ként is csak azt tudom mondani, mint amit huszonévesen.

Vacsora, aztán dugás.

Sosem ismerkedtem neten, a személyes találkozások híve vagyok, s nincs kedvem egymás idejét rabolni azzal, hogy sétálgatunk a -20 fokban, kösz ezt kihagyom.

Válásom után megismertem élettársam.Első randi ebéd+séta, és rengeteg beszélgetés.Második találka egy bérelt hotelszoba, harmadik randi wellness hétvége.

Nem szerencsétlenkedek senkivel sétálással meg anyám tudja mivel, amíg nem tudom milyen az ágyban az összhang.


Le lehet pontozni, de nem tizenéves vagyok már, hogy ne tudjam mire vágyok.

Ja, 3 éve is imádjuk egymást, s bizony tépjük a lepedőt.

2018. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Természetesen együttélve, s nem a "hétköznapi" módon.
2018. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!