Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Melyik női típus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Melyik női típus a bejövősebb? A "tökös csaj" vagy akit pátyolgatni kell?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 13:59
1 2
 11/16 Krecc15 válasza:
Egy részről legyen kemény,meg tudjon fékezni(egyes esetekben egy szó miatt képes vagyok felkapni a vizet),de igényelje a törődést,és legyen kedves,megértő :)
2018. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A kettö között. Legyen vélemenye, celja, alljon ki magáert. Viszont ha a helyzet olyan legyen bújos es hincut.😊
2018. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akármelyik. En szívesen pátyolgatom, de ha "tökös csaj" és ő pátyolgat engem, az sem zavar...
2018. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kettő közti. Legyen kiállása, de egyben legyen tisztában azzal, hogy nő, akinek szüksége van gyengédségre, támogatásra, védelmezésre.
2018. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pátyolgatni a gyereket kell, legyen már önálló...
2018. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mivel én pátyolgatós típus vagyok, az olyan csajokat szeretem akiket pátyolgatni kell. Volt olyan partnerem aki vagány csaj volt, nem éreztem jól magam vele. Én inkább a halkszavú, érzelmes, lelkis hölgyeket kedvelem.

44f

2018. febr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!