Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányba beleszerettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányba beleszerettem. Szerelmes tipus vagyok. Nem szeretném sürgetni a dolgokat, de szeretnék vele lenni több időt és minél többet, de ezt nem akarom siettetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogjam vissza magam mindenképp azt tudom. De hogyan próbáljak vele lenni többet vagy majd Ö mondja? Mennyi idő telik el kb?
2017. jan. 3. 11:16
 1/5 A kérdező kommentje:
nem akarom, hogy túl gyorsan vegye a tempót és elrettenjen tőlem. Mit tegyek?
2017. jan. 3. 11:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Randiztatok már? Az ő érzéseiről mit tudsz?
2017. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy randiztunk már. Az Ö érzései azt mondja kialakulóban van és pozitívban. Tehát jó irányba haladunk csak idő kell neki. Épp ezért nem akarnám sürgetni. Ö is sokat gondol rám. Ez azt jelenti, hogy csak érez valamit, gondolom. Szavak nincsenek kimondva.
2017. jan. 3. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne siettesd és ha minden jó irányba megy akkor ne is kérdezgesd, hogy hogy áll a kapcsolatotok. Nem kell neki mondania, te is elhívhatod csak ha épp nem ér rá akkor ne ess kétségbe.
2017. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éreztesd vele, hogy szeretnél vele időt tölteni, de ne légy erőszakos vagy dühös, ha nem ér rá.

Mindig ajánld fel, hogy találkozzatok és kérd, hogy szóljon, amikor neki jó vagy ő vágyik valami közös programra.

2017. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!