Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az érdektelenség oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az érdektelenség oka?

Figyelt kérdés

Régebben ha valakit kiszemeltem, vagy az volt, hogy kaptam egy elutasítást, vagy az, hogy a lány lelkes volt kezdettől fogva, és viszonylag simán ment minden.

Mostanában meg azt tapasztalom, hogy eljön a lány a randira, jól is sikerül, de aztán két randi között másfél-két hét is eltelik, és ha én nem keresem őt, akkor a kommunikáció gyakorlatilag nulla. Általában az a vége, hogy én egy idő után megunom ezt és lépek tovább. De a lány nem kosaraz ki, csak olyan semmilyen az egész.

Én olyan őrült nagy hibát nem vélek felfedezni, hiszen régen is úgy viselkedtem, mint most.

Másnak is van ilyen tapasztalata, vagy csak nekem jut ki ez a pech-széria?


28F


2018. febr. 18. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez, csak pasikkal. Ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül. :)
2018. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos tipikus, én is tapasztaltam. Szerintem ha magától nem keres, akkor egy hét után nem érdemes erőltetni, keressen magának másik madarat.
2018. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Ezek a nők,nyugi én is így vagyok. És akkor felteszem a kérdést mire számítsunk tőlük?
2018. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a randin nem történik semmi nagy negatív, és jól elbeszélgettek, de mégsem gyakoroltál rá különösebb hatást, hogy utána érdeklődjön. Majd lesz olyan, aki utána is örömmel keresni fogja a társaságodat, ne kenődj el!
2018. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl biztató...
2018. febr. 18. 17:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy érzem, varázslónak kell lennem. De én nem vagyok varázsló. Csak egy fickó vagyok.
2018. febr. 18. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell varázslónak lenned, egyszerűen maradj, aki vagy. A megfelelőnek pont, hogy te leszel a legkülönlegesebb, csak még nem találkoztál vele. Türelem, ne görcsölj rá! (#4)
2018. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!