Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lépsz túl a folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépsz túl a folyamatos érdektelenségen?

Figyelt kérdés

Férfiként kérdezem. huszas éveim közepén járok. Ismerkedem online, de személyesen is. De folyamatos érdektelenségbe ütközök. Nem vagyok pénzes, sem kigyúrt alfa. Sportolok, adok a külsőmre, sokan nem is hiszik el hogy bármi bajom lenne a barátnőzéssel, de van. Neten szinte vicc, alig írnak vissza, ha mégis, pár nap és eltűnnek (de kompletten a társkeresőről)

Sosem nyomulok, normálisan ismerkedem, nem drogozok, nem dohányzom...

Mégis így járok mindig, hogy valahogy nem vagyok elég jó, vagy elég érdekes..:(

Szó sincs arról hogy fel akarom adni, csak azon szeretnék túllépni, hogy ne várjam mint egy kisdiák, hogy mikor ír valaki már, hanem hogy el tudjak rugaszkodni kicsit ettől...



2017. máj. 31. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy, engem hidegen hagy az egész. Pláne amikor olyan lányoktól hallom, hogy nem vagyok érdekes akik nem csinálnak kb. szart sem, nem tudnak beszélni semmiről csak várják, hogy szórakoztassam. Menjen akkor cirkuszba és szopja le a bohócot, ha izgalomra vágyik.

Szerintem a lányok többsége gyakran nincs tisztában magával és minimum (mondom minimum) egy Szirmai Gergely-t vár el aki két filmbemutató között megmássza az Everestet.

2017. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen az eredmény, szrd le a csajok reakcióját és kötetlenül, csak az ismerkedés öröméért ismerkedj. Elolvashatsz pár könyvet is a témában, hátha adnak hasznos tanácsokat, amiket kipróbálsz és beépítesz a személyiségedbe. Közben élj olyan életet, amilyen szeretnél és amihez szívesen csatlakozna egy nő - legyenek hobbijaid, szenvedélyeid, stb.
2017. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy azt érzem, hogy egyedül képtelen vagyok élvezni az életet, bármennyit is költök..ha nincs kivel megosztanom az élményeket...
2017. máj. 31. 10:54
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Pont ez a baj, kezdj el pl. meditálni, ha azt megtanulod élvezni, hogy mozdulatlanul ülsz 20 percig és csak a légzésedre figyelsz, utána már bármit élvezni tudsz majd. :D
2017. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Detto mint nálad mintha én írtam volna. Nálam akkor szokott összejönni a kapcsolat ha élem az életem és nem foglalkozom vele.(bár nem bírom megállni)folyamatosan szenvedek az egyedülléttől tulajdonképpen az egész napomat kiteszi de próbálom elnyomni magamban aztán hátha így véletlenszerűen rám talál ebben bízom. Hozzáteszem hogy válogatósak lettek az emberek. Hiába csinos valaki és külsőre bejön ha egy tulajdonság nem tetszik az illetőben már dobják. Nekem több rossz tulajdonságom van de ha valaki szimpatikusnak tart az meg fog úgy szeretni ahogy vagyok. Nem érdekel az aki csak a rosszat látja bennem mert az engem is lehúz. Általában a spontán dolgokból alakul ki valami. Ezek a netes párkeresések nálam egyre jobban nem válnak be hazudgálnak manipulálják a képeket és ha nem írnak napokig falra mászok tőle hogy most velem van a baj vagy nem vagyok elég jó. Én próbálok nem rágörcsölni nyitottabb lenni minnél többször elmenni társaságba(ami a munka miatt nehéz) és előbb utóbb majd lesz valami.
2017. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

utolsó:

fél éve "várom" hogy majd előbb-utóbb lesz valami...

De ez nem törvényszerű.

Rájöttem tegnap, hogy bazinagy szerencse kell. Semmi más.

Nekem volt szerencsém, többször is komoly kapcsolatra, de mindet elszúrtam/tuk. Nem csoda hogy egyenlőre elkerül ez. (nevezhetjük Isten akaratának, vagy sorsnyak, vagy szerencsének mindegy, a lényeg ugyanaz)

A környezetemben is akik kapcsolatban vannak, olyan apró nüanszokon múlt hogy összejöttek hogy hihetetlen! Elképesztő! És ha az nincs, valszeg nem is vannak együtt. stb..de több éves kapcsolatokról beszélünk!

2017. jún. 1. 08:08
 7/15 anonim ***** válasza:

"az a baj, hogy azt érzem, hogy egyedül képtelen vagyok élvezni az életet, bármennyit is költök..ha nincs kivel megosztanom az élményeket..."



nagyon igazad van kérdező! te legalább nem önámító szingli vagy! ez becsülendő.

2017. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hiába az, ha nem megyek vele semmire...:/
2017. jún. 6. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Oszd meg akkor a szeretteiddel vagy a barátaiddal.
2017. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

a családomnak van elég problémája, nem zúdítom rájuk az enyémeket.

a "barátaim" szimplán viccet csinálnak az egészből ha rátérek, és szánalmasnak találnak.

2017. jún. 6. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!