Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megszeretném lepni a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretném lepni a páromat egy közös fürdőzéssel, miket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elég kicsi a fürdőkád nála is meg nálam is, olyan régi fajta amiben kb egy ember fér el, nem pedig az a jacuzzi tipus amelyik a sarkon helyezkedik el. Mondjuk én kicsi vagyok meg ő is szóval lehet elférnénk. Gondoltam gyertyákra meg habfürdőre, de ezen kívül mit lehetne még csinálni? Pezsgő/bor is szóba jöhet de nincs olyan nagy helyünk mint egy hotelben lenne
2018. febr. 21. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak nyomorgás lenne akkor szerintem sokkal élvezetesebb, ha elmentek egy termálfürdőbe
2018. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Miért akarsz kádazni, ha nincs hely? Tusolás is lehet romantikus és szexi, és nem szorultok bele a kádba. A nyomorgás nem valami jó buli. Én is szeretnék szabadtéren, ropogó tűz mellett összebújva kakaózni a párommal, de nem gyújtok meg valamit az erkélyen, mert nyilvánvalóan alkalmatlan rá a környezet.
2018. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Heart of Darkness ***** válasza:
67%

Szivacsot meg tusfürdőt.

Szerintem amiket leírtál az bőven elég, még lehet túlzás is.

2018. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Illóolaj.

Valami kis gyümölcs vagy csoki.

Valami kis zene esetleg. Nem ismerem az ízléseteket zene téren. Amit én ilyenkor be szoktam kapcsolni halkan az egy kis Händel. Alapjáraton nem hallgatok klasszikus zenét de ilyenkor kifejezetten szeretem.

2018. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vacsinak babkonzervet ajánlanék mellé szilvalekváros Somlói galuskát.
2018. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem szeretnék én sem nyomorogni, de a páromnak nagy vágya hogy fürödjünk együtt, ezért gondoltam meglepem
2018. febr. 21. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Szupi ötlet,nem fogtok nyomorogni,hidd el.

Nem is kell több szerintem,mint amit leírtál. Esetleg zene. Nálunk általában szex a vége.

2018. febr. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kádba is lehet állva tusolni, ha úgy van kialakítva a hely és van valami függöny hozzá. Tudom, fürödtem már úgy a barátnőmmel és hát....hu...:D Pattanásig fel tudtuk húzni egymást. ;)


Igen, szerintem is egy közös tus élvezetesebb.

f

2018. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!