Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írja minden lány Tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja minden lány Tinderen, hogy szeret utazni?

Figyelt kérdés
Aztán kiderül, hogy ez náluk évi egyszeri spanyolországi, olaszországi vagy franciaországi kirándulást jelöl... Amikor felmerül, hogy menjünk valami izgalmasabb helyre, akkor meg vonyítanak, hogy az milyen drága. Ha felajánlom, hogy fizetem, azt meg elutasítják, mert nem fér bele a "strong, independent woman" szerepébe.
2018. febr. 22. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a felsorolt 3 országba nem lehet utazni? :D Nem értem a kérdést. Szeret (viszonylag) megfizethető helyekre utazni, ennyi.
2018. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
"Amikor felmerül, hogy menjünk valami izgalmasabb helyre, akkor meg vonyítanak, hogy az milyen drága. Ha felajánlom, hogy fizetem, azt meg elutasítják, mert nem fér bele a "strong, independent woman" szerepébe." Ja ha meg elfogadnák, akkor az lenne bajod, mert akkor pénzéhesek lennének. Retardált.
2018. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Attól még szeret utazni. Én is szívesen mennék Afrikába, Indiába stb. de nem tudom finanszírozni, egy idegentől meg nyilván nem fogadom el hogy fizessen aztán jogokat formáljon mindenre...nagy francokat. Ha házasságban a férjem megengedheti magának és elmegyünk ketten, az más.
2018. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy imádom a cukkinipörköltet, még nem minden nap eszem azt...
2018. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol az összefüggés? Én akkor is imádtam utazni, amikor még egy petákom se volt és stoppal jártam Magyarországot és a környező országokat (és nem, én se fogadnék el senkitől pénzt) és most is imádok utazni, amikor már keresek annyit, hogy probláma nélkül messzire is utazhassak, amit rendszeresen meg is teszek.
2018. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Minden társkeresőn az összes csaj imád utazni. Mert az trendi.
2018. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Hatoska, nem. Azért, mert utazni jó. Nagy különbség. A kacsaszáj a trendi, meg a selfie. Az utazásnál jobb élményt nem tudok elképzelni.
2018. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek utazni, de nem telik arra, hogy gyakran utazzak. Viszont egy idegennek nem engedném, hogy megfinanszírozza ezt nekem, nem szeretek tartozni. Párkapcsolaton belül már más.
2018. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
"Minden társkeresőn az összes csaj imád utazni. Mert az trendi." - Tudod, mi a "trendi"? Irigykedni mások fotóira, hogy de jó lenne oda elmenni. Ez a trendi. De mikor én felvetem, hogy menjünk együtt, akkor húzzák a szájukat, hogy ahhoz ők túl kényelmesek... Na, ezért utazok én egyedül, mert hiába álmodoznak az ismerőseim, amikor arról van szó, akkor meg nem jönnek.
2018. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig imádtam utazni. Tök mindegy hogy vonattal/busszal/gyalog/kocsival. Ez egy élmény amitől mosolyra húzódik később a szád, ha vissza gondolsz rá. :) Èletem legszebb élménye pl a legelső repülésem Angliába. 31/N
2018. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!