Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még én vagyok a szemét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még én vagyok a szemét? Jogosan esett ez a visszautasítás ennyire rosszul? 19/f

Figyelt kérdés

Nem akarok pocskondiázni senkit csak nem értem, hogy itt mégis miért én vagyok a szemét? Vagy direkt csinálta vagy én voltam hülye?


Szóval az a lényeg, hogy megismertem egy lányt de én őt már régebben kinéztem magamnak. Ő még gimis de szerintem ez nem egy nagy dolog, végzős szóval már nem sokáig. Meg egyébként is azthittem kábé 25. De nem zavart igazából, úgy történt hogy mivel arrafelé van a sulija amerre én is mindennap járok ezért gyakran láttam és hát ő is nézett engem. És vettem a bátorságot kábé 1 hónapja és leszólítottam mert féltem, hogy ha nem próbálom meg örökre bánni fogom. És nem vagyok egy nőcsábász, hogy is lehetnék mivel ha ideges vagyok sajnos dadogok eléggé... Ez mindig is zavart mert igazából tudom, hogy szánalmat kelt, de tényleg akkor feltűnő csak ha ideges vagyok. Egyébként normálisan beszélek csak picit hadarok talán. És hát emiatt vannak/voltak gátlásaim mert bár sokszor flörtölnek velem a lányok mert sokan mondják, hogy milyen helyes vagyok miért nincs senkim, de nem tudok ezzel mit kezdeni, menjek oda beégetni magam? Eddig is olyan kapcsolataim voltak csak akik már ismertek engem és tudták mi a helyzet, nem zavarta őket. Meg mondom ha nem vagyok ideges nem feltűnő (nyilván szülői bemutatásnál, első randikon nagyon kínos vagyok ezt tudom).

Na szóval leszólítottam Őt és eléggé ideges voltam de azért próbáltam koncentrálni tényleg, szerintem egész jó volt. De valamit csak érhetett mert kérdeztem, hogy elárulja-e a nevét és mondta mosolyogva, hogy "hááát nemtudom hihi" de azért csak elmonta. Aztán estefelé elkezdtünk facebookon beszélgetni és tényleg minden szuper volt. Tényleg az volt, hogy órákig írtunk egymásnak, nagyon jól kijöttünk...Rég csavarodtam már rá valakire ennyire. És próbáltunk lebeszélni egy találkát de vagy neki vagy nekem nem volt jó. Viszont megbeszéltünk egy röpke találkát napközben összefutottunk a városba akkor is látszólag nagyon örült mosolygott puszit is adott, de sajnos nem értem rá sokáig aznap. Aztán még egy ilyesmit megbeszéltünk igazából ő erőltette. De akkor meg vele volt 4 barátnője is én meg kicsit meglepődtem gondoltam ez mi? De tényleg csak 10 perc volt kb az egész mert nekem ez így kellemetlen volt és erről nem szólt előtte. Nyilván ha normálisan tudnék kommunikálni nem zavart volna talán ANNYIRA. Ezért "leráztam" de így is kínos volt nem is értettem tényleg. Aztán aznap este már másmilyen volt kicsit, gondoltam megsértődött, hogy leráztam. Ez volt kedden. És nem is írt normálisan én meg gondoltam oké ez így nem jó és elmondtam neki, hogy kínos volt nekem a dolog de nem akartam megsérteni. (Ha valaki nem értené miért volt kínos nos azért mert kvára dadogok ha a kiszemeltemen kívül még 4 csaj is meredten bámul és hallgatja mit mondok aztán vihorászik kitudja min) De kedves volt utána csak mégis olyan fura aztán rájöttem miért...

Azért mert felvetettem neki, hogy péntek este akkor ahogy azt megbeszéltük beülünk vacsizni végre, és ez elég nyílt randifelhívás volt, nem írt rá semmit komolyan mondom FÉL ÓRÁIG pedig egyből látta és azelőtt normálisan beszélgettünk. Nagyon rossz volt, aztán csak írt, hogy mire gondoltam? Milyen típusú találka lesz ez? (itt már tudtam...) Én meg írtam, hogy már elég régóta nem fogott meg így senki, írtam hogy szerintem milyen értelmes különleges lánynak tűnik (mert így van) és jobban meg szeretném ismerni szóval ez randi lenne. Aztán megint nem írt vagy 20 percig ami irtó parasztság ha direkt csinálta, és írta végül, hogy én is nagyon várom a péntek estét :). Én meg kábé úúúú nahát tényleg és akkor mikor jó neked?":))" Erre... Írta, hogy "Oszt. társam barátjának a szülinapját ünnepeljük xyhelyen már nagyon várom tök jó lesz :) Majd olyan 5 felé jönnek értem aztán megyünk fel Pestre :)"


Erre nem tudtam mit írni, szörnyen éreztem magam, de még ma is igazából. Írtam, hogy akkor érezd jól magad szia. És ma délelőtt írt, hogy "amúgy mekkora bunkó vagy". De csak az első üzenetet láttam a többit ugye már nem írta ki a messenger és meg sem néztem mert nem is érdekel. Gondolkodtam rajta, hogy esetleg valamit félre értek de még ha most hülyén is fogalmaztam akkor nagyon egyértelmű volt és nem értek félre semmit, és nem fogok bohócot csinálni magamból ezek után. De azért nagyon érdekelne vajon engem miért tart bunkónak??? Nagyon rosszul esik elmondani nem tudom. Szerintem normálisan is közölni lehetett volna, hogy bocs nem kellesz nem így megalázni. És addig meg minden jó volt amíg nem jöttek a barátnői, már azon is gondolkodtam, hogy esetleg miattuk van? Rohadt szarul esik mert annyira sokat képzeltem ebbe a lányba és most ezt az egészet dobhatom a kukába... Vagy tényleg én rontottam el?


2017. nov. 24. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs ha hosszú lett már látom, hogy kicsit túllőttem a célon de ezt nem tudtam rövidebben :/
2017. nov. 24. 18:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos attol hogy valaki jol nez ki meg nem lesz normalis. Nem birta el az egoja hogy leraztad, foleg a baratnoi elott, igy allt bosszut.
2017. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
DEHÁT azért ráztam le mert zavarba voltam és pont előtte nem akartam égni!
2017. nov. 24. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem nem nézted meg az ùzenetet, ehelyett itt kérdezed meg tõlünk, hogy miért tart bunkónak. Wtf. Te írtó fárasztó alaknak tūnsz.


Nem olyan nem dráma ez, és gyerekes azon picsogni, hogy ki szemét, a konfliktus kezelés nem errõl szól. Szerintem inkább elõre le kellett volna dumálni, hogy ez randi-e vagy mi ez, mit várjatok az egésztõl, ne utólag érjen meglepetés senkit. Ez a csajra is vonatkozik természetesen, nem kell itt játszani a csodálkozó bárányt, hanem kommunikálni.


Engem nem értekelni ez az eset. Meglepetést okozott nekem, majd én is neki. 1-1.

2017. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"DEHÁT azért ráztam le mert zavarba voltam és pont előtte nem akartam égni!"


Teljesen megertem. Viszont o meg a baratnoi elott nem akart egni, es ugye most kenytelen volt.

2017. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

érdekelne*, üzenet*

bocsi az elírásokért, auto-correct volt

2017. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Dedó. Nem a tini kategóriába kellett volna írni?
2017. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na hát szerintem csak alabol le akart téged rázni, és ezt a nők sose ugy teszik hogy az korrekt legyen. És ő ugy vette hogy igazabol te raztad le, és ezért akadott ki, mert te voltál a gyorsabb :D ne keress logikát ott ahol nincsen :) hagyd a bánatba azt a csajt. Egyébként a barátnői is közreműködtek. Mert a lány abba lesz szerelmes amit hall, a fiú meg amit lát. És a barátnőinek nem voltál szimpi, aztán mondták neki hogy de lúzer bla bla bla. Gondolom én
2018. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!