Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok őszintén! Sorrendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok őszintén! Sorrendbe tudnátok állítani az alábbi rossz tulajdonságokat aszerint, hogy mennyire jelent nagy problémát egy kiszemelt pasinál?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert legtöbbször ezek a panaszkodások hangzanak el a gyk-n és kíváncsi vagyok - a kommentjeitekre támaszkodva - hogy az adott nyafogásnak mekkora valóságalapja van.

A felsoroltakon felül minden egyéb tulajdonságot számotokra teljesen átlagosnak vegyetek, hogy csakis az alábbi negatív tulajdonságok legyenek vizsgálva. Vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy az alábbi negatív tulajdonságok hiányában simán összejönnétek az illetővel.

* kevés a fizetésem (pl. 150-170 nettó)

* erősen kezdek kopaszodni

* 170 vagyok

* vékony vagyok

* szűz vagyok 25 évesen

* nincs diplomám

* nincs kocsim

* szüleimmel élek (nincs pénzem lakásra)

* arcra csúnya vagyok

* introvertált/visszahúzódó vagyok

* kicsi a péniszem (direkt nem mondok számot :P)

Szóval légyszi tegyétek sorrendbe, hogy számotokra ezek a tulajdonságok mennyire fontosak. Rajtam kívül szerintem még sokan kíváncsiak lennének rá. Szigorúan őszinte válaszokat korral együtt megadva! (Mindenkit felpontozok)


2018. febr. 28. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok sorrendet alkotni, tobb is van, aminek a meglete automatikusan kizaro ok onmagaban is, nemhogy igy egyutt.

Pl: keves fizu, kopaszodas, 170 cm, szuzesseg, nincs auto ez csak akkor, ha szandekodban sem all jogsit szerezni (autom van, nem kell a pasie, de a jogsi alap mindenkinek), csunya vagy (ha nem tetszik a masik akkor nincs tobb kerdes, minimum atlagosnak kell lenni), visszahuzodo termeszet (ez kb 17 eves korig aranyos), kis penisz. Na, amiket nem soroltam fel, azok nem ciki dolgok.

2018. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

A külsőségek leginkább. A 170 centi elmegy, mert pár centivel kisseb vagyok.


* arcra csúnya vagyok

* erősen kezdek kopaszodni

* vékony vagyok

* 170 vagyok


Nehéz/nehezebb lenne így ismerkedni:


* introvertált/visszahúzódó vagyok

* szüleimmel élek (nincs pénzem lakásra)

* szűz vagyok 25 évesen (ebből adódó gátlások)

* kicsi a péniszem (szintén a gátlások miatt, abba gondolj beke, hogy a leszbikusoknak 0centi pénisze van)


Utána jön az egzisztencia, bár a fizetés nem is annyira gázos


* nincs diplomám

* nincs kocsim

* kevés a fizetésem (pl. 150-170 nettó)

2018. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

-140 a fizum. Ez van, szoc szferaban nem leszek gazdag.

-volt mar teljesen kopasz baratom

-en meg kissebb vagyok, mint te

-tetszett mar maci,vekony,izmosabb..teljesen valtozo

-na ez erdekes.tapasztalataim alapjan van problema az illetovel, es nem feltetlen kulsosegekben mutatkozik ez meg. Sokkal inkabb szemelyisegben. Nagyon keves, aki onszantabol az, es ez miatt nincs semmi frusztracioja. Akinek nem inge...

-ertelmes vagy? Nem baj.

-nekem sincs, de szeretnek jogositvanyt

-egyedul elek. Tervben van,hogy kulon koltozz?

-ezt mindneki kozli veled, vagy csak az onbizalmad teljes hianya?

-en is az vagyok, de ez nem jelenti,hogy nem szeretek beszelgetni, es nincs tarsasagi eletem

-valoban, vagy csak egy ujabb komplexus?


Valami ilyesmit reagalnak ezekre. Osszesegeben nem baj, egy ketto olyan dolog van benne, ami nem jon be. A komplexusos ferfiakbol sajnos elegem van.


26

2018. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Ezek közül a következőek zavarnak:

-vékonyság (annyiban hogy én telt vagyok, szerintem hülyén érzenénk magunkat együtt)

-szűz vagy (bocs, de nem)

-nincs diplomád (annyiban, hogy ne erre fogd a kevés pénzedet. ha lusta voltál tanulni ne csodálkozz)

-kicsi pénisz (bocs, de nem)


A többivel nincs baj.

2018. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

* kevés a fizetésem: Nem érdekel, hogy mennyit keres, egészen addig, amíg egy normális életszínvonalat (értsd pl. normál minőségű élelmiszer, higiénia, igényes megjelenés, egy-két program pl. kirándulás, étterem, mozi - tehát semmiből sem kell luxus vagy drága, de azért lehetőleg ne a leggagyibbra, legrosszabbra legyen rászorulva és ne kelljen mindent fillér pontosan kiszámolni) tud magának biztosítani és nem tőlem vagy a családomtól várja el, hogy eltartsam.

* erősen kezdek kopaszodni: Ezt így nem tudom megmondani...Alapvetően nem tetszenek a kopasz pasik, de olyan már tetszett, aki kopaszodott, úgymond “micky egeres” volt a haja, szóval attól függ, hogy hogyan néz ki.

* 170 vagyok: Én is, ezzel semmi bajom nem lenne.

* vékony vagyok: Ha a vékony a nagyon vékony, csont és bőr, vézna testalkatot jelenti, akkor az nem tetszik. Sokkal jobban szeretem a “párnásabb” srácokat, akiket jól meg lehet markolászni, picit puhábbak, “mackósabbak”, de egy normál testalkat (ami szerintem még mindig vékony) az még simán belefér.

* szűz vagyok 25 évesen: Az nem zavar egyáltalán, ha valaki szűz (max. idősebb korban fura pl. 30 felett, de az már nem az én célcsoportom), én is az vagyok.

* nincs diplomám: Az nem szempont, hogy diplomás legyen (főleg, hogy még nekem sincsen, mert még tanulok). Ugyanakkor azt elvárom, hogy szerezzen egy normális végzettséget (akar szakma, akár egyetemi teljesen mindegy, csak azt tanulja, ami érdekli) és tegyen is érte, hogy abban jó legyen és vegye komolyan, képezze magát és tanuljon/dolgozzon. Az olyan, aki hímmel-hámmal átverekedi magát egy szakiskolán/OKJ-n, amit azért választott, mert “az könnyű, úgysem kell tanulni semmit” és lusta, nem érdekli, nincsen célja vele stb., az nem jöhetne szóba. Ahogyan olyan sem, akinek mondjuk kisebbségi komplexusa van és ezt másokon éli ki, pl. szidja a diplomásokat, egyetemistákat.

* nincs kocsim: Ez egyáltalán nem gond. Nekem sincsen és jól megvagyok nélküle. Jogsim van, de igazából nem nagyon szoktam vezetni, szóval nincs rá nagy szükségem.

* szüleimmel élek (nincs pénzem lakásra): Nem gáz, én is, szintén ugyanezen oknál fogva. Maximum akkor lenne zavaró, ha a család mindenbe beleszól, irányítani próbál stb., de ha normálisak, jó a kapcsolatuk, akkor nincsen vele semmi gond.

* arcra csúnya vagyok: Ha nem tetszik és én csúnyának látom, akkor az kizáró ok. Szerintem fontos, hogy a két fél vonzónak tartsa egymást.

* introvertált/visszahúzódó vagyok: Nem zavar, addig amíg ez valóban introvertáltság és nem pszichés problémák. Én is introvertált, visszahúzódó, csendesebb, nyugisabb típus vagyok, úgyhogy megértem az ilyen embereket. Életvitel szempontjából még talán pozitív is.

* kicsi a péniszem (direkt nem mondok számot :P): Mivel még nem voltam senkivel, ezért abszolút nincsen tapasztalatom ilyen téren. Mire odáig eljutunk, addigra azért már vannak ott érzések, kötődés, tehát nem a pénisz méret az elsődleges szempont. Ugyanakkor, ha ez ténylegesen problémát okozna, tehát mondjuk a mérete miatt nem lenne kivitelezhető a szex, nem lenne élvezetes senki számára stb., akkor ez is lehet egy szakító ok.

2018. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem állítok fel sorrendet, inkább kommentálom:


* kevés a fizetésem (pl. 150-170 nettó) - azért ha ezt összerakjuk az enyémmel, akkor két embernek elég, jó, nem dőzsölés, de nem is koplalás

* erősen kezdek kopaszodni - ez mondjuk zavarna, nem tudom, miért, de valamiért a kopasz férfiak nem vonzanak

* 170 vagyok - ez nem zavar, ha valaki nem nyafog emiatt állandóan

* vékony vagyok - vékony, és? sovány, vagy azért sportolsz is, de sose leszel kétajtós szekrény?

* szűz vagyok 25 évesen - én sem vagyok akkora lepedőakrobata, tanulni mindig lehet, ha egyébként két ember összepasszol, viszont 33 éves vagyok, és ez a korkülönbség a javamra nekem már sok lenne

* nincs diplomám - ez nem probléma, nem mindenhova kell, amiből egyébként meg lehet élni

* nincs kocsim - nekem sincs, és jogsim sincs, lábbuszozok vagy tömegközlekedek, és eddig nem volt vele problémám

* szüleimmel élek (nincs pénzem lakásra) - és legalább gyűjtesz, vagy azt sem?

* arcra csúnya vagyok - ki szerint?

* introvertált/visszahúzódó vagyok - ha a megfelelő ember előtt meg tudsz nyílni, ez kiküszöbölhető

* kicsi a péniszem (direkt nem mondok számot :P) - hosszra, vastagságra? nem érdekelnek részletek, de ez majd akkor derül ki, ha valakivel együtt leszel, mert lehet, hogy csak azért érzed így, mert még szűz vagy, és nincs igazán tapasztalatod a nőkkel, lehet, hogy valakinek pont a te méreted lesz tökéletes

2018. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!