Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beszélek egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszélek egy férfivel interneten és már most attól félek hogy nem fogok belé szerelmes lenni vagy ha mégis akkor idővel elmúlna, az rossz jel?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon korai és hülyeség ilyenen gondolkozni randi nélkül de ha már ilyenen gondolkozok a legelején, az rosszra utalhat?

20N



2018. febr. 28. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha még nem is találkoztál vele akkor ez hülyeség. Én mondjuk fiú vagyok, de nekem is csomószor volt már hogy egyáltalán nem volt kedvem találkozni a lánnyal, aztán meg tök jól éreztük magunkat.
2018. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Olyan, mintha tudat alatt ezt szeretnéd bevonzani. Valószínűleg így is lesz.

Nem jó úton haladsz.

2018. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy két pofon hozhat óvatosságot az embernek. Nem para. Egy gyerek azért tud szabadon ismerkedni mert még nem érte semmilyen jó vagy rossz hatás. Egy felnőtt kevésbé. Óvatosabb, gyanakvóbb, előítéletekkel teli, a sok rossz (és jó) élmény miatt. A párkapcsolatban is így alakul ez. Először bárkivel bármit, aztán egyre óvatosabbak leszünk. Ne aggódj. Normális hogy óvatos vagy.
2018. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Rossz. Azt jelzi, hogy mentális beteg vagy picit.

Bárkibe szerelmes lehet lenni, és bárki felé fenn lehet tartani a szerelmet. Gyakorold.

2018. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Februári a kérdés, mivel most kiemelted, gondolom még mindig aktuális. Ha azóta sem jött a szerelem, vagy még csak a randi sem történt meg, akkor szerintem itt nincs miről beszélni.
2018. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!