Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarok szerelmes lenni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vavine kérdése:

Nem akarok szerelmes lenni és mégis megtörtént mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy jársz-e azzal, akibe beleszerettél vagy nem? Ez így nagyon kevés információ. Miért nem akartál szerelmes lenni? Csalódtál és félsz egy új csalódástól? Nem értem, így nem is igazán tudok tanácsot adni
2011. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MákosLajos ***** válasza:
72%
keress 1 orvost ő tud adni szerelemtelenítőt ...
2011. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kalingu ***** válasza:
Sajnos/nem sajnos, de ez nem akarat kérdése.. próbálj meg pozitívan állni magához a szerelemhez és "ő" a legfantasztikusabb dolgokkal ajándékoz meg cserébe.. :)
2011. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem voltam még szerelmes és félek tőle!

Van egy fiú barátom akivel nagyon jobba vagyok és már 6 éve ismerjük egymást és az elmúlt pár hétben már nem csak egy barát hanem több számomra.

2011. aug. 28. 20:01
 5/6 kalingu ***** válasza:
Ez nem feltétlenül baj..az is lehet, hogy már ő is másképp néz rád.. szerintem kipuhatolózhatnád, hogy benne mi játszódik le benne. Ha ő is hasonlóan áll hozzád már, mint te hozzá, akkor talán meg lehetne próbálni, a barátságnál többet is. Nincs garancia, hogy bármi is jól fog elsülni, de az már nagy előny, hogy barátként sokat tudsz róla(ízlés, mitől ideges, boldog, stb.) és ha ezeket tudod, az egy jó indítása egy kapcsolatnak. Az pedig hab a tortán, hogy a szerelmed és a barátod is lehet egyben. :)
2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ő mást szeret de az akit ő szeret nem szerelmes belé!és így félek ha elmondom neki,hogy elromlik a barátság!
2011. aug. 28. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!