Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életed legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legrosszabb randija?

Figyelt kérdés
Mindenki sztorija érdekel, nemtől, kortól függetlenül.
2018. febr. 28. 21:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fél óra után hozzányúlt a srác a mellemhez, és megkérdezte, hogy miért zavar ez, miért húzódom el.

Az. Utána egy ideig nem is volt kedvem randizni.

2018. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy nálam 20 évvel (én kb17 voltam) idősebb testépítő fickó ostromolt a szerelmével. Rengetegszer visszautasítottam. Végül azt mondta, ha megiszom vele egy kávét, elfogadja a döntésem, békén hagy. Egész"randi" alatt azt hallgattam, hogy egész jó a seggem, de kicsit formálhatnám azért, komplett edzéstervet dolgozott ki nekem amire megittuk a kávét.
2018. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső oldalon ismertem meg egy srácot ,elmentünk randizni..biliárdozni hivott egy kis kocsma félébe ..addig nemis volt gond mert elég szép hely volt..de a srác olyqn részegre itta magát hogy haza kellet vinnem kocsival 😂😂
2018. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Meg sem jelent a randin. 💔😢😠
2018. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Interferencia ***** válasza:
69%

füles: Ez szép kis sztori! :D


Nekem nem volt semmi extrém. Talán az volt a legrosszabb, amikor végig vihogott mindenen a lány, aki ráadásul nem nagyon használhatott dezodort.

2018. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
A randi vegen, kozolte velem a csaj, hogy nem-e tudnam odaadni a telefonomat neki, mert az overol lement az egyseg, felszeretne hivni a volt baratjat, hogy megkerdezze tole, hogy nem-e mehetne fel hozza szexelni mert nagyon hianyzik neki.
2018. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Szegeden találkoztam egy lánnyal, amikor egyetemista voltam a városban. Már mikor messziről közelített, imádkoztam, hogy ne ő legyen. Acélbetkós bakancs, valami idétlen harisnya, térd feletti szoknya, farmerkabát. Vaskos sonkák, a harisnya miatt olyan volt, mint a kötözött sonka. Ezzel még nem is lett volna baj, de egész randi az ő dolgairól szólt, visszakérdezni, érdeklődni ohne. Komolytalannak tűnt a lány. Végigültem vele illemből, de aztán nem kerestem többé.
2018. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
A csajról kiderült a randin, hogy élőben alig beszéli azt a nyelvet, amivel írásban még úgy-ahogy boldogult.
2018. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%
#8 de ugye nem a magyar volt az? 😂
2018. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Tarskereson akadtunk egymasra. A randira egy feher rozsaval erkezett, amit hasznalt, gyurott celofanba csomagolt, es celluxszal tekert korbe a virag szaranal.


Masik: szinten tarskereso. Nagyon szimpi volt a srac, a kepei nagyon tetszettek, egesz megmozdultam iranta. Aztan a talalkozas iszonyuan arcul csapott: megjelent egy minimum 30 kiloval koverebb michelin-babara hasonlito pasi, aki egesz randi alatt azon kesergett, hogy neki milyen sz@r, neki semmi nem jon ossze...

2018. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!