Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyi idő után kezdtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után kezdtetek el járni a párotokkal/volt párotokkal?

Figyelt kérdés
az első beszélgetéstől/találkozástól kezdve, kort is írjatok légyszi! :)

2018. márc. 1. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irtad,első talalkozastol kezdve mar jartunk.Tavkapcsolattal kezdődött ugyan,ő jött először és utána én hozzá kb minden hétvégén még össze nem költöztünk kb fél év múlva.Lehet kicsit a költözést elsiettük,akkor is gondoltunk rá hogy fél év...,de mindegy mert jól alakultak a dolgok. 8éve házasok vagyunk.
2018. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel az első csóktól számoljuk azt, hogy egy pár vagyunk...az pedig 13 nap ismertség után csattant el.


Az első barátommal pedig 16 évesen úgy jöttünk össze, hogy kihívtam 7. óra végén az osztályból és feldobtam, hogy arra gondoltam, hogy járhatnánk! :D ő erre azt mondta, hogy oké, végül is jó...:DDDD Majd megcsókoltuk egymást! :D Tudom bazi romantikus volt, de azért lenyomtunk együtt 5 évet...:)


Volt olyan akivel egy buliban kavartunk, aztán mikor legközelebb találkoztunk akkor beszéltük meg, hogy járunk.


Olyan is volt, akivel sosem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, de a megismerkedésünktől számítva 5 hónap elteltével összeköltöztünk.


A többi férfival meghatározhatatlan kapcsolatom volt...


Összességében azt mondhatom, hogy az első csók volt a mérvadó a komolyaknál...:)


29/N

2018. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 évesen találkoztunk. Barátok lettünk.23 évesen kezdtünk járni. (35)
2018. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Egy pályaudvaron láttam meg és szólítottam le. (nem akartam felcsípni, és mint férfi nem is tetszett)

3 hónapig voltunk barátok, utána kezdtünk járni (szinte felért egy lánykérés komolyságával, ahogy megkért, legyek a barátnője). Az első csókunk a járás kimondása utáni 4 napon csattant el. Akkor voltunk 20 én, 21 ő


Most már 28-29

2018. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megismerkedésünk után kb fél évvel jöttünk össze.
2018. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Októberben kezdtünk randizni, dec. elejétől járunk.

(L/23, F/30)

2018. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb 2 hét (3 randi) után kért meg, hogy legyek a barátnője.
2018. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7.vagyok: a kor lemaradt :) akkor 20 éves voltam, ő 25, ez 3 éve történt, azóta együtt vagyunk
2018. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi kb 2 hét után, hogy elkezdtünk randizni. Mármint onnantól hivatalosan, bár előtte is azért elég egyértelmű volt, hogy egymást akarjuk. :)


26N 34F

2018. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel mi is első csóktól számoljuk, így 1,5-2 hét kb.

Előtte is már minden nap sétálgattunk, beszélgettünk.

Munkahelyen ismertük meg egymást :)

2018. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!