Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy ha jól állsz anyagilag, akkor könnyű barátnőt találni?

Figyelt kérdés

A családom meglehetősen vagyonos, tényleg megvan mindenem, több is mint kéne, de ez semmivel nem jelent több esélyt a barátnő találásra. A haverjaim mindig mondják,"jaj neked biztos nagyon könnyen megy a csajozás". Meg eleve idegenek úgy állnak hozzám, hogy nekem biztos van barátnőm, mintha ezen múlna. Nem értem ezt a felszínességet.

Ismerek olyanokat, akiknek kb. semmijük sincsen, a keresetük is minimális mégis boldog párkapcsolatban élnek.

Én meg itt állok 26 évesen jó anyagi háttérrel, 2 diplomával, biztos üzleti befektetésekkel, de abszolút 0 párkapcsolati tapasztalattal.

Ha bárkinek ezt mondtam, nem hitték el.

3 lány is volt, akibe bele voltam zúgva, de nem akartak összejönni velem.

Az igaz, hogy közben meg értem is odavoltak csajok, de azok nem komoly kapcsolatra vágytak csak ilyen felszínes semmire, meg kalandokra. Hozzám nem az ilyen lányok illenek, én nem egy ilyen érzéketlen nagymenő arc vagyok. Bár sokan ezt gondolják rólam, mert úgy ítélkeznek, hogy nem ismernek.


2018. márc. 2. 23:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
4%
Érdeklődj a redpillesektől, majd ők elmondják.
2018. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
46%

Először is annyit mondok hogy 21.szazad..mindenki szerint a pénz számít.(sajnos)

A lányokban de rosszabbik esetben elnézést de benned is lehet a hiba. Hogy mit tudsz változtatni így ismeretlenül nehéz lenne megmondani. Próbálj meg ismerkedni ne legyél se nyomulos de neis huzd sokaig a friend zonet! :)

2018. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%

Az egyik ismerosom 23 eves. Beindult neki a biznisz. Legujabb BMW nagy haz, vastag tarca stb...van baratnoje, de ez a tipikis luxusp**a. Meg kell hagyni, rohadt egy jo no, de olyan, hogy tyűűűhh....fustol. Es akkor feltettuk neki a merdest, hogy, de Haver....oke oke, jo kocsi, jo no...de ha nem lenne ennyi penzed, meg ez a paripa alattad...szerinted leallt volna veled ez a csaj?

Kb annyi volt a valasza, hogy mig tudja kielvezi a dolgot, gyereket, csaladot meg nem akar, nem szeretne meg leallapodni...addig elvezi.


Mi lenne ha pl te is igy tennel? Csak kerdem.

2018. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%

Barátnőt könnyű találni. Olyan lányt már nehéz, aki illik is hozzád, akit igazán meg tudsz szeretni és ő is viszont tud téged. Értelemszerűen minél magasabb a színvonal annál magasabb a léc is, így egyre nehézkesebb komolyat találni. Viszont azért mégsem lehetetlen.

Az anyagi részéhez pedig. Igenis sokkal könnyebb. Nem azzal kell megfogni, sőt nem is kell hirdetni. Azonban te sokkal ritkábban fogsz szembesülni azzal, hogy nem tehetsz meg valamit, mert pénzbe kerül. Itt nem is kell drága dolgokról beszélni, elég egy átlagos vacsora, egy wellness program, vagy akárcsak egy mozi,színház,koncert, kiállítás.

Én is jómódú vagyok. Az is voltam mióta élek. Nem túl bonyolult azonban ezt elrejteni. Illetve azt, hogy ez bármit is jelentene számomra. Lényegében, ha valaki nem látja, hogy milyen autóval érkeztem fingja nem lesz róla, hogy amúgy mi a helyzet.

Bár én könnyen ismerkedem, könnyen kezdek el beszélgetni idegenekkel, kortól, nemtől, hovatartozástól, de még religiótól is teljesen függetlenül.

2018. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#3 Mert én nem ilyen nőt szeretnék, és pláne nem ilyen életet.


Hanem csak simán normálisan akarok élni, egy normális lány mellett.


#4 Igen, ez a baj, hogy olyat nem találtam, aki tényleg illett volna hozzám. Egyszerűen sosem volt szerencsém ebben.

Volt, hogy pár évig nem foglalkoztatott a téma, de így spontán se jött senki az életembe. Amikor direktbe kerestem akkor se jött össze semmi.

2018. márc. 3. 00:28
 6/28 anonim ***** válasza:
17%

"A családom meglehetősen vagyonos, tényleg megvan mindenem, több is mint kéne, de ez semmivel nem jelent több esélyt a barátnő találásra."

Ezt a kijelentésed mire alapozod? Voltál már szegény és próbáltál úgy barátnőt szerezni? Ha így kijelented, hogy nem könnyebb barátnőt találni, akkor az ismerőseid miért tapasztalnak mást?


"Nem értem ezt a felszínességet."

Akkor nőj fel és vedd észre, hogy a világ felszínes. Lényegtelen, hogy ez most rossz vagy jó. Ha adott egy nő és 10 jelentkező, akkor valahogy szűkíteni kell a kört. Első körben nem fog az alapján senki sem igent mondani a randira, mert látja benned a belső értékeid. Mert képtelen egy ismeretlen emberben ezt bárki meglátni. Igenis, a felszínesnek mondott külső jegyek fognak dönteni. És ezeken a pénz is látszik és ez nem feltétlenül negatív. Ha pl. valakinek bejönnek bizonyos stílusú ruhák és úgy érzi, kifejezi a személyiségét, ahhoz pénz kell. Pl. egy adott szett simán van 100.000 felett és az illetőnek jól is állhat. De van, akinek csak 20.000 forintnyi kínai cuccra futja.


De oké, zárjuk ki a felszínességet. Teszem azt, ismerkedsz egy lánnyal. Messze lakik. A találkozókra elmegy havonta pár ezer, ami neked nem tűnik nagy pénznek, de más túlórázik érte. És egy csomó ilyen apróság pénzbe kerül.


DE! A te helyzetedben lényegében tök másról van szó. Egyrészt, láthatóan különösebben nem is akartál még barátnőt, mert a karriered építetted. Másrészt, ha érzéketlen nagymenőnek tartanak, annak biztos van valami oka.

2018. márc. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Bejött? Jelentkeznek a hölgyek a csiliomos vagyok nőt keresek hírdetésedre? A nők még sem a pénzre buknak? Honnan tudnák a nők mennyi pénzem van? Márkás ruhákban megyek szórakozóhelyre. Lehet látja valaki, hogy ami rajtam van az fél millió. De ebből még nem jön le, van-e mögötte másik 100 vagy csak egy albérlet. Engem sem érdekel milye van egy nőnek, kivéve ha nagyon csóró.
2018. márc. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
#7: Köszi a lepontozást! Esetleg válaszoljak a kérdéseidre és azt felpontozod?
2018. márc. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Az emberek hajlamosak azt hinni, hogy amiatt sikertelenek másoknál, ami miatt ők is sikertelennek tartják magukat. Nekem az alakommal vannak így a nő ismerőseim. Persze, nekem könnyű, én vékony vagyok, formás az alakom, nekem tökéletes az életem, ragadnak rám a pasik. Ami azt illeti, mikor még én is a kilóimmal küzdöttem és nem ástam bele magam ennyire a sportba és a diétába, hasonló illúziók éltek bennem is. Aztán elértem a vágyott alakot és...


És nem történt semmi.


Azaz történt, de nem ettől. Lélekben még mindig az a nő voltam és ezen nem a kilók változtattak, még ha kicsit meg is hozták az önbizalmam. De a világ nem egészen úgy működik, hogy egy tényezőt ha kipipálsz, minden megváltozik az életedben.


Az ember nem olyan egzakt, "egyszeri" dolgok miatt sikeres vagy sikertelen az életében, mint pár leadott kiló, egy kerek fenék, egy kicsit több fizu, pár centi a magassághoz, egy diploma, vagy épp egy párkapcsolat. Egyik sem változtatja meg az életed. Az te leszel. Azáltal, hogy teljesen átformálod mindazt, amit magadról és az emberekről gondolsz és megkérdőjelezed mindazt, amit a világról addig hittél.


Amíg ugyanaz az ember valaki, addig nem lesz komoly változás. Nem fog jönni egy tündér, aki valóraváltja a vágyaidat, ha te nem az az ember vagy nem olyan élettel, ami alkalmas azoknak a vágyaknak és értékeknek a birtoklására és fenntartására. És ezen nem pár forint fog segíteni a derült égből, vagy pár leadott kiló.

2018. márc. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8 nem pontoztam senkit
2018. márc. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!