Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha komolyabbra fordul valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komolyabbra fordul valakivel a dolog, illik figyelmeztetni szex előtt a testi hibáimra?

Figyelt kérdés
Csak hogy ne legyen kellemetlen meglepetés.
2018. márc. 7. 18:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem bárányhimlős hegek vannak a hasamon, ha nem szólok is láthatja.
2018. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

És egy ilyen figyelmeztetés után mit vársz? "Hú, bocsi, de heges nővel soha!"

?????

2018. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Jahj, ne parázz, azok semmik. De tényleg.
2018. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"egy-egy heg anyajegyműtét miatt."


Tok felesleges. Azt hittem, valami komoly doligrol van szo.

2018. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Van striám is, bár most, hogy télen hullaszínem van, nem látszik. Nyáron ha barnulok, akkor azért látni lehet pár fehér csíkot...
2018. márc. 7. 19:24
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem elég viccesen nézne ki, ha előtte bejelented, hogy "bocsi, de van rajtam két heg, meg néhány stria.Akkor szexelsz velem, vagy inkább ne is vetkőzzek le?"

Hát ez ne olyan nagy hiba, hogy be kelljen jelenteni.Nekem is van egy ennél jóval nagyobb hegem, meg más, kisebb szépséghiba, de ezekkel együtt is nagyon vonzódtak hozzám mindig a pasik.Nem takargatom a hibáim ez van, akinek nem tetszik, ne nézze.De még nem volt szakító ok.

Mondjuk, ha pl műlába van valakinek, az meg azért remélhetőleg már az ismerkedésnél szóba kerül.

2018. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Van striád is, azta....


Mindenkin lehet találni ilyeneket, ember... Senki sem tökéletes.

2018. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

hát..a hullaszín szerintem parább mint a két kis heg.

d3 vitamin kis mg-vel és heti 1 szoli nem egy nagy cucc.

főleg ha valakit érdekel a meztelen testének a megítélése.

2018. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van striám meg narancsbőröm is, meg vagy 4 műtéti hegem. Eddig eszembe se jutott, hogy emiatt szólnom kéne bárkinek is, de köszi h figyelmeztetsz :D
2018. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A hullaszín látszik az arcomon is, nem lenne meglepetés. A srác is fehér, nekem kifejezetten a világos bőr tetszik. Nem tartom testi hibának.
2018. márc. 8. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!