Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik ma felköszönteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik ma felköszönteni a nőket ma, vagy épp ellenkezőleg ez sértő, rossz dolog?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam, hogy illene, de már nem vagyok biztos benne. Bizonyos "híroldalak" szerkesztői, a mai napot annak szentelték, hogy fikázzák a nőnapot, mert "milyen rossz dolog ez, állandósítja a nemek közti különbségeket".


Mi köze a kettőnek egymáshoz? És mit tegyen az ember, mi a helyes út?


Vagy marad a szorongás, reményedés, hogy talán az adott nő nem osztja az adott "híroldal" véleményét és talán nem gyak le, valami okoskodó "modern" dumával?



2017. márc. 8. 11:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Akit ennyire sem ismersz, hogy tudd, mirol mit gondol, azt tok felesleges koszonteni ugy altalaban.

Egyebkent megnyugodhatsz, a tobbsegnek sajnos fogalma sincs mirol szol a nonap, azt hiszik, ilyenkor viragot kell kapniuk azt kesz.

2017. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

#1


Na, pont erre gondoltam, ahogy ezt kifejezted. Ebből az jön le, hogy nem az a helyes út, csak valami gagyi megszokás. De akkor mégis mi az igazi helyes út? Mert ez így mindenképp rossz.

2017. márc. 8. 11:09
 3/37 A kérdező kommentje:
Vagy kétkulacsos taktikát kell folytatni? Aki szeretne annak adni, aki meg utálja, annak hangoskodni, hogy "de szemét ünnep ez"?
2017. márc. 8. 11:12
 4/37 anonim ***** válasza:

Kéne,inkább úgy mondanám,de nem azért mert kötelező lenne...

Olyan kérdésem lenne,hogy akkor férfi nap mikor van,és akkor a férfiak is kapnak valamit? :) és ugyanúgy fel van fújva ennyire az a nap is,mint a nőnap?

2017. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#4


Anyám szerint (aki még csak nem is szélsőfeminista élharcos) az "összes többi nap az"...

2017. márc. 8. 11:18
 6/37 anonim ***** válasza:
51%
Az osszes tobbi nap ferfinap, nem eleg negyes?
2017. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

#6


Mondjuk ezt nem érezni. Vagyis inkább úgy tűnik, hogy egyes férfiak napja a többi, de nem mindegyiké... Csak a gazdagabbaké meg a szemetebbeké akik amúgy is átgázolnak mindenki máson.

2017. márc. 8. 11:21
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
Neked amugy nincs sajat velemenyed, vagy mi? Azt mondd mindenkinek amit te gondolsz, akikkel nem vagy egy velemenyen es meg kezelni se tudjatok a velemenykulonbseget, azokkal meg ne haverkodj es kesz.
2017. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem illik. Én nõ vagyok és jól esik a köszöntés. A híroldalak meg tehetnek egy szívességet, nekem már kezd nagyon elegem lenni ebbõl a feminista agyrémbõl... Sokat köszönhetünk a feminizmusnak ez tény, szavazati jog stb De azért álljon már meg a fáklyás menet, a nõ és a férfi nem lesz soha egyenlõ. Egymás kiegészítésére lettünk temertve azért,hogy ami nincsen meg a férfiban meglegyen a nõben és fordítva.

A nônap a dolgozó nõk tiszteletére lett kitalálva ha jól tudom, ezért se értem miért bántja a feministák csõrét...

Azért tüntetnek sokan melltartó nélkül, hogy ne tekintsenek rájuk szexuális tárgyként de Isten az égben a meztelen melleket én is megbámulom! Nem azért mert szexualizálni akarom a nõket hanem mer biológiailag így vagyunk kódolva.

Elnézést, hogy ezt ide írtam de már nagyon elegem van ebbõl a zagyvaságból


Köszöntsd fel a nõket akiket szeretnél aki meg neked megy küld el a francba ahogy azt egy bunkó férfi társaddal tennéd ha beléd köt aztán hápogjon magának ott az egyenlõség.


A feminizmusnak inkább arra kellene figyelmet fordítania, hogy ami nõvé tesz egy nôt, elegancia, könnyedség, egyensúly, háziasság,büszkeség ezeket kiemelje. Erre kellene büszkének lennünk nem arra hogy szabadon repkednek a melleink.

20L

Lehet lepontozni.

2017. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

#4


November 19 a nemzetközi férfinap, ilyenkor édesapámat, bátyámat és a férjemet meglepem egy-egy üveg borral.

2017. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!