Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ha egy pasi jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha egy pasi jobban nez ki szakallal mint anelkul, akkor szerintetek ajanlatos neki szakallat hagyni mindig?

Figyelt kérdés
Ugy ertem titeket nem zavar hogy lehet, hogy bejon szakallal, am ha megborotvakozik lehet nem jonne be annyira?
2018. márc. 8. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem ezen fog múlni, hogy tetszik-e. Én a szakállat egyébként nem szerete.
2018. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem szakállas a párom. Szerintem így sokkal jobban néz ki, mint anelkul(képen láttam)

Nem hagynám el, ha leborotválná, de szomoru lennék nagyon.

2018. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező ez ugyanaz, mint a nőknek a hajhossza.


Tegyük fel te a hosszú hajat szereted a nőkön. Összejössz egy hosszú hajúval. Egyszer levágatja a haját rövidre.

Szakítasz vele? Nem.

Sajnálni fogod hogy levágatta rövidre? Igen.


Ennyi. Igen, külsőre lehet egy kicsi fokkal már nem jönne be annyira az összkép, de ez még nem jelent semmit így önmagában.

2018. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszoló jól írja, annyit fűznék hozzá, hogy mindkettő visszanő, tehát nem dől össze a világ. :)
2018. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne miattam legyen vagy ne legyen szakálla, hanem csinálja azt, ami neki jobban tetszik vagy kényelmesebb, én meg majd elfogadom a helyzetet.
2018. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer lvl 100
2018. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!