Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác más csajokról kéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác más csajokról kéri ki a tanácsomat, akkor nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Amúgy nyomul rám sokszor, de nekem van barátom. Lehet emiatt csinálja, hogy úgy tűnjön, hogy nincs is annyira oda értem?
2018. márc. 12. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
De miért szeretnéd, hogy akarjon tőled, ah van barátod? Ribizli...
2018. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van barátod, akkor elméletileg nem kéne, hogy érdekeljen téged ez a másik srác, de ebből nekem az jön le, hogy szeretnéd, hogy akarjon tőled valamit.

Szóval itt az a kérdés, hogy szeretnél valamit ettől a sráctól?

2018. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lelki társként kezel és megosztja veled az érzéseid és tanácsot kér, akkor barátként kezel, ez teljesen egyértelmű. Ha valakit fel akar szedni, őt erősnek és határozottnak mutatja magát, a barátok tudják igazán milyen fából is faragták.
2018. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!