Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, szeretitek, ha egy nöismerkedéskor elsö pár hétben nem smsezik folyton es visszafogott?

Figyelt kérdés

Amikor kezd megszuletni a gondolat bennetek hogy ezzel a növel randiznatok stb , es kezdtek smsezni , jó érzés , vagy rossz , ha a csajszi valaszol az irasotokra, de nem ir ratok , nemkezdeményez beszelgetest de a valaszaiból ertesetekre adja h bejössztök neki ?

Vagy azt szeretitek ha a nö leszervezi a talalkatirkál nektek folyton , csicsereg ....

Hogy latjatok ?



2018. márc. 12. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Ki használ még sms-t?!

Igen, hogyne. Egyenesen imádjuk amikor le sem vagyunk szarva. Nincs annál jobb érzés mint amikor egy olyan nő után futunk aki tetteivel folyamatosan azt érzékelteti, hogy ne tegyük mert kár a gőzért és csak a saját egóját legyezgetteti.

Én személy szerint fel tudok ilyenkor robbanni a méregtől, ha semmibe vagyok véve. Persze lehet mások máshogy gondolják.

2018. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja te vagy az aki minden nönek azt tanacsolja h kezdemenyezzen, ne szegyelljen semmit
2018. márc. 12. 23:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell igy taktikázni?


Szerintem felnőtt emberek már nem agyalnak ilyeneken.S igen is,ha èrdekel a fèrfi akkor Te is irj neki.

Szerintem neked se tetszene ha állandóan neked kellene keresned.

2018. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

Én az vagyok aki a fejedhez vágja, hogy ha már valami beindult és egy kapcsolat kialakítása a cél (érted, kölcsönös dolgok...) akkor ott már neked is fel kell emelned a kis hátsódat, felvenni a telefont és mondjuk annyit írni neki, hogy hiányzik.

A kezdeményezés már réges rég megtörtént, itt már egy folyamatról van szó.

2018. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem érdekel senki , csak kérdeztem .

Mondjuk hogy hiányozzon valaki akivel csak épp ismerkedsz peldaultárskeresön?

2018. márc. 12. 23:52
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Ezek után nem csoda, hogy sok nőnek nehezen megy párt találnia.
2018. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem sms-ezés az ismerkedés. hanem az amikor elmegyünk egy kávézóba beszélgetni vagy sétálunk egyet, stb.
2018. márc. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag norvég tudósok rájöttek, hogy vannak fokozatok a két véglet között általában, tehát a "nem ír" és a "folyton ír" között is.

De lehet, hogy csak fake news.


Mellesleg partnert keresek, nem prédát. Ha nem kezdeményez beszélgetést, akkor felejtős.

2018. márc. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nőként írok.

A játszmázásnak semmi értelme.

Ha kölcsönös az érdeklődés, akkor mi értelme adni a jégkirálynőt, az elérhetetlent és úgy csinálni, mintha nem is érdekelnéd?

Gondolom tizenéves kislány vagy. Nőj fel agyilag. Ha lesz..rod a pasikat, akkor minek ismerkedsz?

Merd vállalni magad és érzéseidet.


Ha meg eleve félénk gyáva kisnyuszi vagy, akkor erre hívd fel a pasi figyelmét.

2018. márc. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb 3-4 alkalommal még ráírok, kezdeményezek, megkeresem, aztán valahogy egy idő után unalmas lesz, hogy az ismerkedésünkért kizárólag én dolgozok. Arra gondolnék, hogy ez az egész csak engem érdekel, őt kevésbé. Szóval néhány alkalom után nem keresném többet, aztán a nagy stratégiázása közepette felőlem gondoljon arra egész nyugodtan, hogy kettőnk közül egyedül én vagyok az, akit nem izgat az ügy, marhára nem tudna már érdekelni.
2018. márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!